Ana Sayfa Sosyal Medya LinkedIn Yeni Hizmetler Bölümünü Test Ediyor

LinkedIn Yeni Hizmetler Bölümünü Test Ediyor

-

LinkedIn kullanıcıların sundukları hizmetlerin listelendiği yeni hizmetler bölümünü test ediyor. Henüz test aşamasında olan bu yeni özellik Jane Manchun Wong adlı kullanıcı tarafından keşfedildi.

Tweet’inde de bahsettiği gibi, yeni hizmetler bölümü, geçen ay keşfettiği “Hizmet Sağlayıcı Bul” özelliği ile eşleşince, yeni hizmetler bölümü keşfedilmiş oldu.

Bu özelliğin serbest çalışan kullanıcılar ve diğer bağımsız servis sağlayıcılar için yararlı olması kaçınılmaz. Sosyal mecralar içerisinde Profesyonel olarak adlandırdığımız LinkedIn, serbest çalışan kullanıcılar için daha farklı güncellemeler sunabilir.

Hizmet bölümünün en büyük katkılarından biri, serbest çalışan kullanıcıların profillerini birer işletme profiline döndürebilecek olmaları. Bu özelliği bir işe sahip olan kullanıcılarda, işlerinde yaptıkları işleri listelemek için kullanabilir.

>> LinkedIn, Dinamik Reklamları Etkinleştirdi

Bu özellik tamamen kullanıma sunulduğunda, işverenler, bölümünde uzman kişileri hizmetler bölümü sayesinde ayırt edebilir.

Jane Manchun Wong’a göre henüz tamamen kullanılmaya açılmayan bu özellik, çok yakında dünya gelinde kullanılmaya başlanabilir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

Google açıkladı: Backlink sayısı ne kadar önemli?

0
Sitelerimize gelen toplam backlink sayısı mı önemli yoksa alınan backlink'in kalitesi mi? sorusuna cevap arayışı içerisindeyken Google çalışanı John Mueller'in konuya açıklık getirdi. John Mueller...