WP Super Cache eklentisinde bulunan açık 2 Milyon siteyi tehlikeye soktu

WP Super Cache eklentisinde bulunan açık 2 Milyon siteyi tehlikeye soktu

0
WP Super Cache eklentisinde bulunan bir açık sebebi ile 2 Milyon site tehlike altına girdi. Eklentinin üreticisi açığı kapattığını ve güncelleme ile sitenizi tehlikeden...
Defer Parsing of Javascript çözümü

Defer Parsing of JavaScript Çözümü

0
İnternet sitelerinin hızı aynı zamanda SEO tarafında da büyük bir etkene sahip. Bu hatanın çözülmesiyle birlikte özellikle mobil ziyaretçilerin sayfa yükleme sürelerinde artış olacaktır bu sebeple JavaScript'in Ayrıştırmasını Ertelemenin internet sitesinde nasıl bir etkiye sahip olacağını ve bunu WordPress sitenizde nasıl uygulayabileceğinizi açıklayacağız.
wordpress-dosya-diske-yazilamadi-hatasi-cozumu

WordPress dosya diske yazılamadı hatası çözümü

0
WordPress dosya diske yazılamadı hatası genellikle dosya izinleri doğru ayarlanmadığı için ortam dosyalarını diske yazılamadı hatasıyla karşılaşılmakta.
wordpress-internal-server-error-hatasi

WordPress internal server error hatası çözümü

0
Internal server error hatası da Wordpress'te en yaygın sorunlardan biridir. WordPress internal server error hatası dahili sunucu hatası anlamına geliyor.
en-iyi-wordpress-seo-eklentileri

En iyi WordPress SEO eklentileri

3
2021 En iyi WordPress SEO eklentileri olarak belirlenen bu tür eklentiler sadece yazıların özelliklerini değil, aynı zamanda ortam düzenleyici...
wordpress-author-and-base-url

WordPress’te yazar URL slug ve base nasıl değiştirilir

1
WordPress'te yazar URL slug ve base değiştirmek için Edit Author Slug eklentisini kurmanız ve ayarlamalarını yapmanız gerekiyor.

Yazarlar

778 HABERLER41 YORUMLAR
103 HABERLER1 YORUMLAR
94 HABERLER10 YORUMLAR
28 HABERLER0 YORUMLAR
15 HABERLER47 YORUMLAR
0 HABERLER0 YORUMLAR