Ana SayfaSosyal MedyaInstagram hikayeye birden fazla görsel nasıl eklenir?

Instagram hikayeye birden fazla görsel nasıl eklenir?

-

Son zamanların en çok merak edilen konularının başında gelen Instagram hikayeye birden fazla görsel ekleme konusunu sizler için derledik. Instagram günümüz popüler sosyal medyalarının başında gelmektedir. 2 milyardan fazla kullanıcısı ile popülerliğini de her geçen gün korumaya devam etmektedir. Bununla birlikte DataReportal’a göre ülkemizde Instagram’ın tam tamına 52 milyon kullanıcısı var. Durum böyle olunca Instagram’a her geçen yeni bir özellik ekleniyor. Son zamanların merak edilen konularından birisi ise Instagram hikayeye birden fazla görsel eklemek.

Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf ekleme yolları nelerdir?

Öncelikle bunu kullanmak için herhangi bir programa ihtiyacınız yok. Hikayeye fotoğraf eklemek için birçok program olsa da, programsız bir şekilde bunu çok kolay halledebilirsiniz.

Adım 1: Öncelikle yapmanız gereken Instagram hikayeler sekmesini açıp, ilgili görselleri seçmek.

Adım 2: Hikayede seçeceğiniz görselleri ekleyip, konumunu ayarlayın. Eklemeden önce ayrı ve yerleşik olarak ekleyebilirsiniz.

Adım 3: Hikayeye birden fazla görsel eklemek için ise işaretli alana tıklayınız. Daha sonra açılan alandan + işaretine tıklayınız.

Adım 4: Daha sonra + tuşuna tıklayarak, seçmek istediğiniz görsellerin üzerine tıklayın. Bununla birlikte seçtiğiniz görsellere efekt uygulayabilir, çıkartma ekleyebilirsiniz.

Adım 5: Daha sonra seçtiğiniz görsellerin üzerine tıklayarak, farklı şekillerde ekleyebilirsiniz.

İşte hepsi bu kadar. Dilerseniz Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf eklemek için farklı uygulamalar kullanabilirsiniz ya da bu yöntemi kullanarak daha pratik bir şekilde ekleme yapabilirsiniz. Peki ya sizler hangi yöntemi daha çok sevdiniz? Hangisini tercih edersiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

seo uyumlu içerik nedir içerik üreticiliği seo içerik içerik hazırlama

İçerik pazarlama ile marka bilinirliği nasıl sağlanır?

0
İnsanlar markanızın varlığından haberdar değillerse sizden alışveriş yapamazlar. Marka bilinirliğinin amacı da tam olarak budur. Marka bilinirliği, insanların size ihtiyaç duyduklarında işletmenizi tanımalarına ve...