Ana SayfaSEOGoogle, Kısıtladığı Arama Sonuçlarını Geri Getiriyor

Google, Kısıtladığı Arama Sonuçlarını Geri Getiriyor

-

Yaklaşık bir hafta önce, Google arama sonuçları sayfasında hiçbir arama sonucu göstermeyen , sıfır sonuç olarak adlandırılan ve yalnızca hesaplamalar, dönüşümler ve zaman sorguları için gösterilen bir özellik başlattı . Ancak, bu yeni uygulama yüzünden öne çıkan problemler tartışma konusu oldu.

Yeni güncellemeyi anlattığımız yazıya da bu linkten ulaşabilirsiniz:

Google, Bazı Aramalarda Sonuçları Kısıtlıyor

google-arama-sonuclarini-geri-getiriyor

 

Google, Kısıtlamaları Eski Haline Geri Getiriyor!

Dün gece gelen yeni bir güncelleme ile, Google, aldığı geri bildirimler sonucunda, arama sonuçları eski haline geri döndürdüğünü açıkladı.

Danny Sullivan, Twitter’da “Sıfır arama sonucu denemesinin şimdilik durması gerektiği sonucuna varmak için yeterli veriye ve geri bildirime sahip olduklarını” bildirdi. Ekip, ne zaman ve nasıl göründüğünü geliştirmeye devam edecek. ” şeklinde açıklama yaptı.

 

 

Görünüşe göre Google her zamanki gibi kullanıcı deneyimine önem verip, aldığı geri bildirimleri dikkate alarak, değişikliği geri almış. Fakat Danny Sullivan’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Ekip, ne zaman ve nasıl göründüğünü geliştirmeye devam edecek.” şeklinde bir cümle bulunuyor. Bu da akıllara ileride ki güncellemeler de tekrar arama sonuçları kısıtlanır mı sorusunu getirmiyor değil 🤔

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

Sunucu hatası (5xx) çözümü

Sunucu hatası (5xx) çözümü

0
5xx sunucu hatası, bir web sunucusunun isteği işlerken karşılaştığı bir hatadır. Bu genellikle sunucu tarafından meydana gelen bir hatadır ve hata nedeniyle kullanıcıların web...