Ana SayfaSEOİşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

İşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

-

Günümüz firmaları, WordPress gibi hazır ve neredeyse kusursuz sistemler kullanmak yerine, web tasarım firmalarına tonlarca para vererek, kendi özel sistemlerini yazdırırlar. WordPress, istenildiği gibi dizayn edilip, istenilen amaçla kullanılabilir. Yapımcıların düşünemediği şeyleri ise WordPress eklentileri sayesinde sitenize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Sistem içerisinde 50 binden fazla eklenti bulunmaktadır.

WordPress Kullanan Bazı Dev Markalar;

  • TechCrunch
  • The New Yorker
  • BBC America
  • Bloomberg Professional
  • Sony Music
  • MTV News

İşinizi Büyütecek 5 WordPress SEO ve Pazarlama Eklentisi

İşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

AMP for WP – Accelerated Mobile Pages

Teknolojinin gelişmesi, internet hızlarımızın artmasıyla Google artık yavaş açılan siteleri önemsememeye başladı. Bunun sebebi de kullanıcıları mağdur etmemek. Bu eklenti sayesinde WordPress sitenizin AMP versiyonunu kolayca oluşturabilirsiniz. Bu da sitenize mobilden girmeye çalışan kullanıcıların saliseler içerinde, sitenize ulaşmasını sağlar.

 

İşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

Yoast SEO

SEO’nun önemini anlatmaya gerek yok. WordPress sitenizin SEO ayarlarını kolayca yapmak istiyorsanız, Yoast SEO aradığınız eklenti. Her türlü ayarı bir pencere üzernden kolay ve rahatça yapabilirsiniz. Ücretli versiyonu sayesinde ise, bir çok işinizi kolaylaştırabilir hatta otomatikleştirebilirsiniz.

WordPress için En İyi SEO Eklentileri yazımızı inceleyerek, WordPress üzerindeki size uygun olan SEO eklentisini seçebilirsiniz.

WordPress Yoast SEO Eklentisi Nasıl Kurulur? Ayarları Nasıl Yapılır?

 

İşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

WP Fastest Cache

Kullanımı en basit olan Cache eklentisidir. 700 binden fazla aktif kullanıcıya sahiptir.

WordPress İçin En İyi Cache Eklentileri yazımızı inceleyerek, WordPress üzerindeki size uygun olan cache eklentisini seçebilirsiniz.

 

İşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

OneSignal Push Notifications

Kullanıcılarınıza tarayıcıları üzerinden bildirim göndermek istiyorsanız, bu konunun uzmanı OneSignal aradığınız eklenti. Kolay kullanımı ve kurulumu sayesinde işiniz çok rahatlayacak.

 

İşinizi Büyütecek WordPress Eklentileri

Google XML Sitemaps

Kolay bir şekilde kurallara uygun bir sitemap hazırlamak istiyorsanız, bu eklenti tam sizlik. Tek tuşla sitemapiniz hazır!

WordPress Eklentileri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

0
SEO uyumlu içerik, web site ve içeriklerinizin arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle, SEO uyumlu içerik yazımı konusunda...