Ana SayfaSEOindir.com Yurt Dışına Açılıyor

indir.com Yurt Dışına Açılıyor

-

Türkiye’nin en popüler teknolojik haber, mobil uygulama ve oyun indirme sitelerinden biri olan indir.com yurt dışına açılıyor. Aramamotoru.com’un da içinde bulunduğu İmza İnternet Teknolojileri girişimlerinden olan indir.com’a İngilizce dil seçeneği eklendi.

Yeni İngilizce Dil Seçeneği İle indir.com Yurt Dışına Açılıyor

2011 yılında ilk olarak Windows işletim sistemi programları ile sektöre giriş yapan indir.com, daha sonrasında Mac işletim sistemine ait uygulamaları da sistemine dahil etti. Daha sonrasında iOS ve Android işletim sistemlerinin yaygınlaşması ile beraber bu işletim sistemlerine ait uygulamaları da sistemine entegre ederek büyüdü. İçerikleri kullanıcılarıyla buluşturmaya başladığı 2011 yılından bugüne kadar Türkiye’de ve Dünya’da popüler olan, en çok indirilen ve trend olan programları inceleyerek kullanıcılarına uygulamalar hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu.

Daha önce sadece Türkçe içerikler üreten, hem gelişimini sürdürmek hem de daha da büyümek isteyen indir.com yurt dışına açılıyor. Bu günde kadar 20 binden fazla haber ve 80 binden fazla uygulamayı kullanıcıları ile buluşturan indir.com, şimdi de İngilizce içerikleri ile yabancı kullanıcıları ile buluşturuyor. Şimdilik 1.000’den fazla uygulamaya sahip olan İngilizce indir.com Aralık 2018 tarihinden itibaren kullanılabilir durumda.

İmza İnternet Teknolojileri Yönetici Ortağı Sayın Hasan Yaşar’ın konu ile alakalı yaptığı açıklamanın bir kısmı ise şu şekilde;”Özellikle Türk girişimcilerin yurt dışına yönelik yazılımlarına ve uygulamalarına öncelik veriyoruz ve yabancı pazarlarda tanıtılmalarına katkı sağlamayı istiyoruz. Türk yazılım ve oyun sektörü yurt dışında ne kadar gelişirse, tüm sektörlerimizin bundan o kadar fayda sağlayacağını düşünüyoruz.”

Sizde İngilizce indir.com’u ziyaret etmek için “https://en.indir.com” adresini ziyaret edebilir ya da yandaki bağlantıya tıklayabilirsiniz; İngilizce indir.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

0
Bu yazıda SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri ve bu stratejiler hangi sıklıkta güncellenmeli hakkında bilgilere yer almaktadır. SEO İçin Arama İpuçları SEO stratejilerine geçmeden önce...