Ana SayfaSEO1. SEO Eğitimi İlk Günü Tamamlandı

1. SEO Eğitimi İlk Günü Tamamlandı

-

Ağustos ayı başlarında duyurusu yaptığımız ve çok güzel geri dönüşler aldığımız 1. SEO Eğitimi ilk günü ile ilgili izlenimlerimizi paylaşıyoruz 🙂

Ağustos ayı boyunca çeşitli sektörlerden SEO ile ilgisi olan veya ilgilenmek isteyen SEO uzmanları, hali hazırda üniversitede öğrenci olan veya yeni mezun, iş yeri sahipleri veya yeni bir iş kurmayı hedefleyenler, özellikle dijital hizmetleri alımlarıyla ilgilenecek satın alma personeli, e-ticaret yöneticileri, web tasarımcılar, yazılımcılar, sistem yöneticileri yani aklınıza SEO ile ilgilenebilecek kim varsa temas etmeyi başardık ve güzel geri dönüşler aldık. İlk eğitimimiz olması sebebiyle bu talep bizi çok mutlu etti, bundan sonraki etkinliklerde de mutluluğumuzun artarak devam etmesini umuyoruz.

Sinerjik SEO Eğitimi

Yakaladığımız bu sinerji eğitime de yansıdı ve hedeflediğimiz yoğun iletişim kurulabilen eğitime aktif katılan samimi sınıf ortamını yakalamayı başardık. Katılımcıların eğitim içeriğine yönelik cin soruları, akıllarındaki sorulara aldıkları cevaplar, katılımcıların bilmedikleri özellikleri öğrendiklerinde yaşadıkları heyecan ve katılımcıların kendilerine kattıkları artılarla dolu bir atmosferdi istediğimiz. İlk günün sonunda hedeflerimize ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Katılımcılarımıza verdikleri pozitif enerjileri ve izleyici değil katılımcı olarak eğitime destek verdikleri için daha şimdiden, ilk günün sonundan teşekkür etmek istiyoruz. Bugünün bize verdiği heyecan ile eğitimin ikinci günü için yaşadığımız heyecanı tarif edebilmenin imkanı yok, doğal olarak yarın ve akabinde takip eden eğitimler için hep daha fazla heyecanla sizlerle birlikte olacağız.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Site İçi SEO ve Site Dışı SEO Arasındaki Farklılıklar Nelerdir?

Site İçi SEO ve Site Dışı SEO Arasındaki Farklılıklar Nelerdir?

0
Site içi SEO, sayfa içeriğinin kalitesi, başlık düzeni ve iç bağlantılar gibi çeşitli faktörleri kapsar. Site dışı SEO denildiğinde ise akla ilk olarak backlinkler...