Ana SayfaEtkinlik1. SEO Eğitimi Tamamlandı

1. SEO Eğitimi Tamamlandı

-

Ağustos ayı başlarında duyurusu yaptığımız ve çok güzel geri dönüşler aldığımız 1. SEO Eğitimi tamamladı. Dün sizlerle aramamotoru.com 1. SEO Eğitiminin 1. günü ile izlenimlerini dün sizlerle paylaşmıştık. Çok enerjili geçen birinci gün sonrası ikinci gün pazar olmasına rağmen herkes sabah eğitime geldiğinde 1. günü yakaladığı yüksek enerjiyi hissettiriyordu.

Hafta sonu 2 günü kapsayan ve gerçekten ilgilenenlerin 2 gününü dolu dolu geçen aramamotoru.com SEO Eğitimi’nin birincisi yani Ağustos eğitimi tamamlandı. 2. günü eğitmenimiz Hasan Yaşar’a Hürriyet’te SEO Yöneticisi ve aramamotoru.com’da yazılarıyla bizimle birlikte olan Oktay Çomak eşlik etti. Oktay Çomak, sitelerin yöneticileri ile Google’ın iletişim halinde olduğu Webmaster Tools (Search Console) ve SearchMetrics, Ahrefs, DeepCrawl gibi SEO araçları özelinde nasıl kullanılacağını ve kullanım detaylarını katılımcılarla paylaştı.

Sinerjisi hiç bitmeyen, eğitim süresince ve eğitim aralarında etkileşimi yüksek olan katılımcılara sahip bir etkinlik oldu.

Katılımcılara Sertifikaları Dağıtıldı

Aramamotoru.com’un 1. SEO Eğitimi sonrası katılımcılara SEO eğitimi aldıklarını belgeleyen sertifikaları dağıtıldı. Katılımcıların 2 günlük eğitim sonrasında aldıkları bu sertifikaları aramamotoru.com verilerinde karşılığı olan bir kodu var ve ileride özgeçmişlerinde veya referans olarak sorulması gerektiğinde bize ulaşıldığında katılımcılarımıza referans olabileceğiz.

SEO Eğitimi Sertifikası

Yukarıda gördüğünüz gibi katılımcılarımıza sertifikalarını dağıttık ve ilk eğitimimizin katılımcılarıyla geçirdiğimiz muhteşem iki eğitim gününün sonuna geldik. Önümüzdeki günlerde etkinlik ile ilgili fotoğrafları ve katılımcıların eğitimi değerlendirdiği videoları sizlerle paylaşacağız.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

0
E-posta pazarlaması dijital pazarlamada önemli bir yere sahiptir. Maili okuyan müşterilerin dikkatini cezbetmek ve yolladığınız e-postaların okunmasını zevkli ve kolay bir hale getirmek istiyorsanız,...