Ana SayfaEtkinlik5. SEO Eğitimi Tarihi Belli Oldu

5. SEO Eğitimi Tarihi Belli Oldu

-

Ağustos ayında ilkini gerçekleştirdiğimiz ve ikincisi Konya’da yapılan SEO Eğitimlerimizin 3.’sü Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz Aramamotoru.com SEO Eğitimi aralık ayında teknoloji bloggerları ve Vloggerlara özel ücretsiz olarak gerçekleştirilen yoğun katılımlı 4. SEO Eğitimimiz ile 2016’yı kapatmıştık. Şimdi 2017’nin ilk etkinliği için hazırlıklara başladık ve Şubat 2017’de 5. SEO Eğitimi ile sizlerleyiz.

Kişisel bir siteniz veya kurumsal bir siteniz olabilir, trafik elde etmek size hem maddi hem de manevi kazançlar sağlayacaktır. Site trafiğiniz arttırabilmek için en önemli çalışmalardan bir tanesi SEO’dur. Arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırarak hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Siz de arama motorlarından alacağınız trafiği arttırma yöntemlerini öğrenmek istiyorsanız  aşağıdaki formu eksiksiz doldurup eğitime katılabilirsiniz.

5. SEO Eğitimi Kayıt Formu: https://goo.gl/N5PjDS

Eğitimlerimiz boyunca özel çekimler ve yaratıcı çalışmaları ile desteğini esirgemeyen sponsorumuz Çay Kahve İnsan‘a teşekkür ederiz.

Eğitime katılmak isteyenlerin geldiklerinde nelerin beklediğini merak ediyor olmalısınız, önceki eğitimlerimizdeki eğitmenlerimizin ve katılımcıların eğitimimiz esnasındaki sinerjisini de sizlerle paylaşmak istedik. Hepsi birbirinden dinamik anları ölümsüzleştiren videolarımızı soluksuz izlemelisiniz!

Sadece sınıfta eğitim alacağınızı düşünüyorsunuz fakat sizleri çok daha fazlası bekliyor. Eğitim esnasındaki uygulama çalışmaları, katılımcıların özelinde alternatif uygulamalar, aralarda eğlenceli sosyal paylaşımlar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Eğitim sonunda katılımcılarımız düşüncelerini paylaştıkları videomuzdaki enerjinin aklınızdaki soruları gidereceğini düşünüyoruz 🙂

 

SEO Eğitimi Ayrıntılı bilgileri;

Zaman : 25 – 26 Şubat 2017 (Saat: 09:00 – 18:00 Arası / Toplam 16 Saat)

Yer : KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

Eğitmenlerimiz:

Hasan Yaşar (Kimdir?)
Oktay Çomak (Kimdir?)

Katılımcılara SEO Eğitim Katılım Sertifikası verilecektir. Bu sertifika ile birlikte AramaMotoru.com tarafından verilecek diğer eğitimlere indirimli olarak katılabileceksiniz.

#5 SEO Eğitimi / 25 – 26 Şubat 2017 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#4 SEO Eğitimi / 10 – 11 Aralık 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#3 SEO Eğitimi / 19 – 20 Kasım 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#2 SEO Eğitimi / 19 – 20 Eylül 2016 / Konya Rixos Hotel
#1 SEO Eğitimi / 27 – 28 Ağustos 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

SEO Eğitimi içeriği hakkında bilgi almak için tıklayınız.

SEO Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Üniversite öğrencileri,
  • Yeni mezunlar,
  • SEO alanında ilerlemek isteyenler,
  • Yeni bir girişim kuran veya kurmayı düşünen kişiler,
  • Şirket sahipleri ve SEO konusunda ajanslarla çalışmayı düşünen kişiler,
  • İnternet sitesine sahip olan veya site açmayı düşünen herkes katılabilir.

SEO Eğitiminin Amacı Nedir?

SEO yani arama motoru optimizasyonu, web sitenize ziyaretçi çekmenin en önemli kaynaklarından biri olmuştur. SEO eğitiminin amacı ise arama motorlarından en etkili şekilde sonuca ulaşmanıza sağlamaktadır. Şayet SEO konusuna hakim olabilirseniz gireceğiniz sektörde üst sıralara yerleşebilir ve daha çok insana ulaşabilirsiniz. İnternette rakiplerinizin önüne geçebilmek için bu çalışmaları yapmak şarttır. SEO konusunda yapmanız ve yapmamanız gereken şeyleri öğrenerek doğru adımlar atabilirsiniz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

seo uyumlu içerik nedir içerik üreticiliği seo içerik içerik hazırlama

İçerik pazarlama ile marka bilinirliği nasıl sağlanır?

0
İnsanlar markanızın varlığından haberdar değillerse sizden alışveriş yapamazlar. Marka bilinirliğinin amacı da tam olarak budur. Marka bilinirliği, insanların size ihtiyaç duyduklarında işletmenizi tanımalarına ve...