Ana SayfaSEOAvrupa'nın En Büyük SEO Etkiliğinde Bir Türk Konuşmacı: Yiğit Konur

Avrupa’nın En Büyük SEO Etkiliğinde Bir Türk Konuşmacı: Yiğit Konur

-

Dijital pazarlamanın önemli silahlarından bir tanesi olan arama motoru optimizasyonu sürekli güncellenerek önümüze çıkmaya devam ediyor ve SEO uzmanlarının sürekli kendilerini geliştirmek için çaba harcamaları gerekiyor. Güncel gelişmeleri takip edebilmenin en iyi yollarından bir tanesi ülkemizde yapılan veya uluslararası düzeyde gerçekleştirilen SEO ile ilgili konferansları veya çeşitli etkinlikleri kaçırmamak. Şu anda bahsettiğimiz bu büyük etkinliklerden bir tanesi İngiltere’de Brighton’da gerçekleştiriliyor ve Avrupa’nın en büyük SEO etkinliğinde bir Türk konuşmacı Yiğit Konur da yer alıyor ve ülkemizi temsil ediyor.

Brighton SEO Nedir?

Sektörün Avrupa’daki en büyük etkinliği olan Brighton SEO, biri ilk baharda diğeri son baharda olmak üzere sene de iki defa gerçekleştiriliyor. Brighton, İngiltere’nin güney doğusunda Manş Denizi kıyısında ve Londra’ya yaklaşık 45 dakika mesafede bir kenttir. Uzak bir sahil kentinde olması katılıma olan ilginin yüksek olmasını engellemiyor. Sektör ile ilgili binlerce kişi orada yer alıyor ve yüksek katılım sebebiyle etkinliğin yapıldığı Brighton Dome önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

SEO ile ilgili alt başlıklardan oluşan eş zamanlı olarak 7 oturumun yer aldığı Brighton SEO 2016A etkinliğini tek kişi takip edebileceğiniz bir etkinlik değil. Brighton SEO 2016 A etkinliğinde tam 63 farklı konuşmacı var ve konuşmacılardan bir tanesi sektör ile ilgilenenlerin yakından tanıdığı Yiğit Konur. Eş zamanlı yapılan oturumlarda ilgili alanınıza girilen konuları içeren konuşmaların çakışması olası bir durum. Gidebiliyorsanız kalabalık bir ekiple orada olmanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki görselde bugünün programını görebilirsiniz.

Yiğit Konur, bugün (02.09.2016) Türkiye saati ile 13:45’te anahtar kelime araştırması sürecinde zaman kazandıran teknolojileri katılımcılara anlatacak. Siz de bu önemli oturumu SEOzeo’nun Facebook sayfasından canlı takip edebilirsiniz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

2024'te E-Ticaret İçin Instagram Hikaye Fikirleri

2024’te E-Ticaret İçin Instagram Hikaye Fikirleri

0
E-ticaret firmaları Instagram'ı, ürünlerini ve hizmetlerini sergilediği popüler bir araç olarak kullanmaya başladı. Bu platform, e-ticaret yapan küçük/büyük bütün işletmeler için yeni bir çağ...