Ana SayfaSEO2018’de En Çok Okunan 5 Google Makalesi

2018’de En Çok Okunan 5 Google Makalesi

-

Google’ın Think With Googladlı blogu üzerinden yayınladığı makalelerin arasından en çok okunanları sizler için derledik. İşte en çok okunan 5 Google makalesi…

En Çok Okunan 5 Google Makalesi

 1. Dijital Dönüşüm: Liderlerin Odaklanması Gereken 4 Alan

  Google’ın Charles Darwin’in “Ne en güçlü olan tür hayatta kalır, ne de en zeki olan. Değişime en çok adapte olabilendir, hayatta kalan.” sözüyle açıkladığı dijital değişimi anlatan bu makalede WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler ile Google Türkiye Ülke Direktörü Bülent Hiçsönmez’in şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğu üzerine yaptığı sohbette mevcut.

  İşte o sohbet;

   

 2. Mobil Sitenizi Hızlandıracak İpuçları ve Test Araçları

  Kullanıcı deneyimini her şeyden çok önemseyen Google, bu makalesinde mobil sitenizi hızlandıracak ipuçları ve test araçlarını listelemiş. Sitenizden olumsuz geri dönüş alan kullanıcıların daha sonraki performansları ile ilgilide şöyle bir istatistik çıkarmış.

  Makalenin tamamını okumak için tıklayın.

 3. Müşteri Yolculuğunun Haritasını Çıkarma: Bağlılığa Giden Yol

  Gelecekte kullanıcılarınızın markanızı tercih etmesine ve bir rakibinize geçmek yerine sizin markanızı kullanmaya devam etmesine ikna etmeniz gerekecek. Bu anları uygun bir şekilde kontrol etmeniz için müşteri yolculuğunun haritasını çıkarmak en uygunu.

  Baştan sona müşteri yolculuğunun haritasını çıkarmayı açıklayan makalenin tamamını okumak için tıklayın.

 4. Veriye Dayalı Pazarlama Doğru Zamanda Harekete Geçmenize Nasıl Yardımcı Olur?

  Pazarlamanın ilk kuralı olan “Kitlenizi tanıyın”, ilk günkü önemini hâlâ koruyor. Ancak şuanda içinde bulunduğumuz yardım çağında, diğer bir deyişle bilinçli tüketiciler kendileri için tasarlanmış deneyimler beklerken, başarılı olmak için yaptığınız zamanlamalar doğru olmalı.

  Bain & Company tarafından Google’la ortak yürütülen yeni bir araştırmada, kullanıcıların karşısına çıkardıkları mesajları doğru zamanda yapan firmaların gözle görülür bir büyüme yakaladığı çıkarılmış. Bunun ile ilgili istatistik tam olarak şöyle;

  Makalenin tamamını okumak için tıklayın.

 5. Geleneksel Pazarlama Dönüşüm Hunisinin Ötesinde; Büyüme İçin Yeni Bir Formül

  Pazarlamacılar, kullanıcıların amaçlarını en doğru şekilde hedefleyerek, reklam öğelerini bilgiye dayandıran demografiler kullanıyordu. Ancak bu model günümüzün müşterilerinde pek etki etmiyor denebilir.

  Makalenin tamamını okumak için tıklayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

0
Bu yazıda SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri ve bu stratejiler hangi sıklıkta güncellenmeli hakkında bilgilere yer almaktadır. SEO İçin Arama İpuçları SEO stratejilerine geçmeden önce...