Ana SayfaSEOGoogle, Aralık 2022 yararlı içerik güncellemesi başladı

Google, Aralık 2022 yararlı içerik güncellemesi başladı

-

Google, 5 Aralık 2022’de yeni, yararlı içerik güncellemesini sunmaya başladı. Güncelleme, geçtiğimiz aylarda başlatılan yeni dönemi bir parçası.

Google, içeriklere yönelik önemli güncellemelerden birisi olan yararlı içerik güncellemesine başladığını duyurdu. 5 Aralık itibariyle başladığı belirtilen güncelleme yaklaşık 2 hafta sürecek.

Google, Aralık 2022 yararlı içerik güncellemesi neler getirecek?

Google, Twitter’da yaptığı duyuruda güncelleme ile ilgili “Aralık 2022 faydalı içerik güncellemesi 5 Aralık’ta yayınlandı ve bugün daha görünür olmaya başladı. Tam olarak kullanıma sunulması yaklaşık iki hafta sürecek. Önceki güncellemeleri destekleyen ve geliştiren güncelleme tüm dilleri kapsıyor.” Dedi.

İlk kez Ağustos ayı içerisinde duyurulan yararlı içerik güncellemesi, Türkiye’de de etkisini gösterirken yeni güncelleme bir öncekinin devamı ve daha kapsamlı versiyonu.

Bu güncelleme, tüm dillere genişlemenin yanı sıra potansiyel olarak yeni sinyaller veya önceki sinyallerde yapılan ayarlamaları içerebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

baidu

Çin’in popüler arama motoru Baidu, ChatGPT’ye rakip bir teknoloji geliştiriyor

0
Arama motoru devlerinden Çin merkezli Baidu, OpenAl’un geliştirdiği ChatGPT’ye rakip olarak yapay zeka destekli Chatbot teknolojisini geliştirmekte. ChatGPT’nin yakaladığı başarının ardından pek çok şirket bu...