Ana SayfaSEOGoogle My Business toplu inceleme özelliğini ekledi

Google My Business toplu inceleme özelliğini ekledi

-

Google My Business toplu inceleme özelliği kazanarak işletme sahiplerini zaman açısından büyük bir yükten kurtarmayı hedefliyor.

Google My Business Ücretli Premium Özellikler Sunabilir

Google, Google Benim İşletmem için tek bir sayfa üzerinden bir çok incelemeyi tek sayfa üzerinden inceleme özelliğini tüm kullanıcılarıyla paylaştı. Google Benim İşletmem’in bu yeni özelliği kullanılabilir durumda.

Bu yeni gelen özellik: “İşletmeler aynı anda birden fazla giriş için yorumları listeleyebilir. Toplu incelemelerle, tek bir yerden fazla giriş için incelemeleri inceleyebilir, yanıtlayabilir ve işaretleyebilirsiniz.” 500 veya daha az konuma sahip işletmeye sahip işletme gruplarında mevcut fakat organizasyon hesaplarında kullanılamıyor.

Google My Business toplu inceleme özelliği nasıl kullanılır?

Yeni eklenen bu özellik Google benim işletmem üzerinden oturum açtığınızda “Değerlendirmeleri Yönet” menüsüne sol taraftan ulaşın. Bu sayfada tüm değerlendirmeleri görebilirsiniz.

Google My Business toplu inceleme özelliği
Google My Business toplu inceleme özelliği

Birden fazla işletme sahibi olanlar konum veya listeyi yönetirken bu yeni gelen özellikle birlikte işlerinin süresini kısaltacak. Google Benim İşletmem hesabınızda görebildiğiniz tüm yorumları hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz ve gelen yorumları incelemek için her bir listeye teker teker tıklamanız gerekmeyecek. Bu özellik sizin işletmelerinizi yönetirken zamanınızı kazandırır ve önemli değerlendirmelere daha hızlı erişmeniz konusunda yardımcı olurken hızlıca rapor etmenizi de sağlayacak.

 

 

Emirkan Damar
Emirkan Damar
SEO alanında yazılar yazan Emirkan, iki yılı aşkın İmza İnternet Teknolojileri ekibinde yer alıyor. 20 Yaşındayım, Nişantaşı Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı ikinci sınıf öğrencisiyim, okuluma ek olarak İmza İnternet Teknolojilerinde Dijital Pazarlama alanında çalışmalar yapıyorum. Kişisel bloğumda da kendi deneyimlerimi ve dijital gelişmeler hakkında tecrübelerimi ve güncellemeleri sizlerle paylaşıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

Dijital Pazarlama da Web Tasarımın Önemi

Dijital Pazarlama da Web Tasarımın Önemi

0
İş dünyasının vazgeçilmez bir parçası olan dijital pazarlamada, internetin de yaygın kullanımıyla beraber markaların online varlıklarını sürdürmeleri önemli hale geldi. İşletmelerin web site tasarımları...