Ana SayfaPazarlamaGoogle’dan İstifa Eden Üst Düzey Yönetici Facebook’a Geçti

Google’dan İstifa Eden Üst Düzey Yönetici Facebook’a Geçti

-

7,5 yıl Google’da ürün yöneticisi olarak çalışan Amit Fulay iş hayatına Facebook’ta devam etme kararı aldı.

2010 yılında Google’da çalışmaya başlayan Amit Fulay burada genellikle gerçek zamanlı iletişim projeleri üzerinde çalışan Fulay’ın en son çalışmaları Allo, Duo ve WebRtc gibi uygulamalardı. Bu projelerin başındaki bir isim olarak çalışan Fulay Google’ın en büyük rakiplerinden olan Facebook’ta hangi görevde çalışacağı kesin olarak bilinmiyor.

google-vs-facebook

İlk önce twitter üzerinden Google’daki işindeki ayrıldığını açıklayan Fulay ardından bir tweet ile de Facebook’ta çalışmaya başladığını açıkladı.

Son 7.5 yılda Google’da inanılmaz şeyler yaptık. Allo, Duo ve Hangouts’u oluşturmak bir ayrıcalıktı. Yolculuğu özel olmasının sebebi inanılmaz takım arkadaşlarımı sonsuza kadar seveceğim. Bugün benim Facebook’taki ilk günüm – Bu kadar çok kullanıcıya hizmet etme fırsatı bulduğum için heyecanlıyım.

Facebook’taki yeni görevi kesin olarak bilinmese de Amit Fulay Facebook Messenger üzerinde çalışması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

0
E-posta pazarlaması dijital pazarlamada önemli bir yere sahiptir. Maili okuyan müşterilerin dikkatini cezbetmek ve yolladığınız e-postaların okunmasını zevkli ve kolay bir hale getirmek istiyorsanız,...