Ana SayfaSEOGTmetrix ve GTmetrix Pro Arasındaki Farklar

GTmetrix ve GTmetrix Pro Arasındaki Farklar [Hediyeli]

-

Sitenizi teknik anlamda incelemenizi sağlayan GTmetrix’in hem ücretli hem ücretsiz versiyonları bulunuyor. Peki GTmetrix ve GTmetrix Pro arasındaki farklar neler? (Dikkat : Yazımızda sizler için bir sürprizimiz var 🙂 )

GTmetrix Nedir?

GTmetrix analiz aracı, sitenizi birçok açıdan inceler ve bu incelemenin sonucunda bir rapor hazırlayıp sizlere sunar. GTmetrix’in ücretsiz sürümünde birçok özellik bulunuyor. Fakat çok daha iyi bir deneyim yaşamak ve ek özellikler kullanmak için GTmetrix Pro’yu satın alabilirsiniz.

GTmetrix ve GTmetrix Pro Arasındaki Farklar

GTmetrix’i herhangi bir üyelik olmadan kullanabilirsiniz fakat üyelik oluşturmak sizler için faydalı olacaktır. GTmetrix’in ücretsiz sürümünün adı ise Basic. Basic üyelik tipinin dışında Bronze, Silver, Gold ve Custom paketler bulunuyor.

GTmetrix’in 11 Temel özelliği bulunuyor ve bu özelliklerin bazıları bazı paketlerde kullanılabilirken, bazı paketlerde ise kullanılamıyor. Tüm bu özellikler ve ayrıntılı açıklamaları için aşağıda yer alan videomuzu izleyebilirsiniz;

İşte Sürpriz Hediyemiz

Aramamotoru.com olarak tüm takipçilerimize 15 Dolar değerinde indirim kuponu dağıtıyoruz. “amotoru15” kodunu kullanarak GTmetrix Pro Silver ve Gold paketlerinde 15 Dolar indirim alabilir yada direkt olarak GTmetrix Pro Bronze paketine 1 aylık ücretsiz  sahip olabilirsiniz.

İndirim kodunu kullanmak için;

  1. GTmetrix‘e üye olun ve oturum açın,
  2. Ardından sitenin üst kısmında yer alan GTmetrix Pro linkine tıklayın,
  3. Açılan sayfada Pro paketlerden birini seçin ve altında bulunan “Upgrade” butonuna tıklayın,
  4. Açılan sayfada kredi kartı bilgilerinizi girmeniz istenecektir gerekli alanları doldurun ve aşağı inin (GTmetrix her ay kart bilgilerinizle satın alma işlemini yenileyecektir ta ki siz aksi bir işlem gerçekleştirene kadar),
  5. “Add Coupon Code” linkine tıklayın ve açılan alana “amotoru15” indirim kodunu girin,
  6. “Apply” butonuna tıklayın.

Tüm işlemler bu kadar. Arama motoru indirim kodu sayesinde dilerseniz Pro Bronze paketi 1 ay ücretsiz olarak kullanabilir veya dilerseniz diğer Pro paketlerde 15 Dolar indirim sahibi olabilirsiniz.

GTmetrix ve GTmetrix Pro Arasındaki Farklar [Hediyeli]
GTmetrix ve GTmetrix Pro Arasındaki Farklar [Hediyeli]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

0
Bu yazıda SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri ve bu stratejiler hangi sıklıkta güncellenmeli hakkında bilgilere yer almaktadır. SEO İçin Arama İpuçları SEO stratejilerine geçmeden önce...