Ana SayfaSEOMajestic Nedir?

Majestic Nedir?

-

İnternet sitenizin SEO’su için önemli adımları oluşturan ve dünya çapında büyük başarılar sağlamaya yarayan Majestic Nedir?

Majestic SEO aslen İngiltere merkezli link analiz yazılım ve seo şirketidir. Dünya genelinde bir çok başarılı işlere el atan Majestic, dünyanın önde gelen SEO ihtiyaçlarından birisidir. Bünyesinde bulundurduğu bir çok özelliği ile birlikte en iyi performansı sunuyor.

En İyi SEO Araçları

Majestic Nedir?

Majestic SEO, başarılı olmanın en doğru adımlarını kullanıcılarına sunduğu analizleri ile sunuyor. Hem kişisel hem de kurumsal bir çok site için detaylı analiz çıkartan Majestic, link kontrolü yapılabilen bir sistemdir. Kaliteli bir yapıya ve kolay arayüze sahip Majestic, ücretli paketler ile kullanılıyor. Sürekli güncellemeler yapan seo aracı, tam performansla verilen paranın da hakkını veriyor.

Majestic SEO Ne İşe Yarar?

Majestic tam olarak backlink analizi gerçekleştirerek rakiplerin veya kendi sitelerin durumunu kontrol ediyor. Sadece link girme karşılığında detaylı ve çeşitli analizler sunan Majestic, tüm iç ve dış linklerin kontrolünü sağlar. Özellikle tarayıcılara sunduğu eklentilerle birlikte siteye giriş yapmadan da hızlı bir şekilde analiz gerçekleştiriyor.

Majestic SEO Özellikleri

  • Topics
  • Ref Domains
  • Backlinks
  • New
  • Lost
  • Anchor Text
  • Map
  • Pages
  • Link Profile

Bir çok özellik ve sekme ile Majestic, detaylı analiz raporları sunuyor. Özellikleri kullanmak için öncelikle Majestic SEO üyeliğinizin olması ve bir adet analiz yapmak için internet sitenizin bulunması yeterli. Ana ekranda bulunan boş alana internet sitenizi girerek analiz sonuçlarının çıkmasını bekleyebilir ve kısa süre içerisinde sorunları da tespit edebilirsiniz.

Majestic SEO Fiyatları

Bir çok paketi bulunan ve her paket için farklı özellikler sunan Majestic SEO aracının fiyatları üç pakete ayrılıyor. 49 Dolar’dan başlayan Majestic, 399 Dolar fiyat etiketine kadar aylık fiyatlarla kullanıcılara hizmet sunuyor.

Majestic SEO Fiyatları
Majestic SEO Fiyatları

 

Emirkan Damar
Emirkan Damar
SEO alanında yazılar yazan Emirkan, iki yılı aşkın İmza İnternet Teknolojileri ekibinde yer alıyor. 20 Yaşındayım, Nişantaşı Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı ikinci sınıf öğrencisiyim, okuluma ek olarak İmza İnternet Teknolojilerinde Dijital Pazarlama alanında çalışmalar yapıyorum. Kişisel bloğumda da kendi deneyimlerimi ve dijital gelişmeler hakkında tecrübelerimi ve güncellemeleri sizlerle paylaşıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

Reddit reklamları işletmenizi büyütmeye yardım edebilir mi?

Reddit reklamları işletmenizi büyütmeye yardım edebilir mi?

0
Son zamanların popüler sosyal medya platformlarından biri olan Reddit, geniş ve aktif bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir platformdur. Bu platformlarda kullanıcılar, subredditler adı...