Ana SayfaPazarlamaPinterest İşletmelerin Ürün Satmasını Kolaylaştırıyor

Pinterest İşletmelerin Ürün Satmasını Kolaylaştırıyor

-

Detaylı bir şekilde hazırlanmış blog yazısı ile duyurduğu güncellemeye bakıldığında Pinterest işletmelerin ürün satmasını kolaylaştırıyor. Bu güncellemede Pinterest kişiselleştirilmiş önerileri genişleterek kullanıcıların önünde daha fazla ürün çıkarmayı planlıyor. Gelin hep birlikte duyurulan tüm yeni güncellemeleri inceleyelim;

İşletmelerin Ürün Satmasını Kolaylaştıran 5 Pinterest Özelliği

Pinterest İşletmelerin Ürün Satmasını Kolaylaştırıyor
Pinterest İşletmelerin Ürün Satmasını Kolaylaştırıyor

Markaya göre alışveriş

Ürün Pimler’inin altında bulunan bölümü kullanacak olan kullanıcılar belirli markalardan daha fazla ürün içeren yeni bir bölüme aktarılacaklar. Ayrıca “markadan daha fazlasını gör” butonu ile de isteyen kullanıcılar markanın anlık kataloğunu inceleyebilecekler.

Kişiselleştirilmiş alışveriş önerileri

Stil, ev, güzellik ve DIY panolarının yanında görünecek yeni bölüm ile kullanıcılar tasarruf etmeye çalıştıkları şeyler ile ilgili ürün fikirlerine sahip olacak.

>> Pinterest’te Tek Bir Reklam ile Birden Fazla Ürün Tanıtılabilecek

Kataloglar

Güncellemenin en güzel özelliklerden olan Kataloglar özelliği ile Markalar kataloglarını Pinterest’e yükleyebilir ve sahip oldukları her bir ürünü Ürün Pinine dönüştürebilirler.

Alışveriş reklamları

Alışveriş reklamları, Pinterest’in Reklamlar Yöneticisi aracıyla tüm işletmeler tarafından kullanılabilir.

Ürün arama

Ürün arama sonuçları, ev beslemesinin en üstünde taşındı. Böylece aranan ürünler kullanıcının gözünün önünde bulanacak ve geri dönüşler daha sağlıklı olabilecek.

Pinterest alışveriş deneyimine yönelik diğer güncellemeleri önümüzdeki aylarda da sürdürmeye devam edecek. Gelecek güncellemeleri kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Pinterest indir – Android

Pinterest indir – iOS

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Birinin Viber’ına Nasıl Erişilir? En Yeni Yöntemler 2024

0
Viber günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından. Mükemmel bir whatsapp alternatifi olan Viber ile mesajlaşabilir, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz. Durum...