Ana SayfaUncategorizedWeb sitenizin SEO puanı kaç?

Web sitenizin SEO puanı kaç?

-

Web sitelerinin Google gibi arama motorlarındaki performansı için SEO çalışmalarının titizlikle yapılması gerekir. Bu çalışmaların en önemli bölümlerinden bir tanesi de ölçümlemedir.

Yapılan çalışmaların hangi aşamada başarılı olduğu, web sitesindeki teknik hataların ya da iyileştirilmesi gerekilen alanların neler olduğu öğrenilmelidir. Bu tip verilerin öğrenilebilmesi için bu alanda geliştirilmiş araçlardan yardım alınmalıdır. Böylece doğru ölçüm yapılabilecek kullanıcılar kapsamlı bir analiz ile SEO eksiklerini görerek iyileştirme yapabilecektir.

Sitechecker ile SEO puanınızı ölçün

Puanın ücretsiz bir şekilde analiz edilmesini sağlayan ve bu alanda kısa süre içerisinde dünyanın en popüler araçlarından birisi haline gelen Sitechecker ile siteniz için SEO denetimlerine başlayabilirsiniz. Google’da daha üst sıralarda yer almak için sitenizdeki eksiklikleri görebileceğiz gibi web sayfasın alacağınız öneriler dahilinde iyileştirmeler yapabilirsiniz.

İşletme sahibinden ajanslara, pazarlamacılardan bireysel kullanıcılara kadar web sitesi olan herkesin kullanabileceği Sitechecker, sayfa içi ve teknik SEO konusunda sağladığı verilerle kapsamlı bir düzenleme imkanı sağlamaktadır.

Sadece site sayfasının adının yazılması ile elde edebileceğiniz verilere üstelik Google arama konsolu ve Google Analytics üzerinden elde ettiğiniz verileri de ekleyebilir ve daha kapsamlı SEO tavsiyeleri alabilirsiniz

SEO konusunda kullanıcılara farklı araçlar ile yardım sağlayan Sitechecker, üstelik web sitelerini 7/24 gözaltına alınarak yapılan tüm değişikliklerin de takip edilmesini sağlıyor. Google Chrome uzantı uyumluluğu gibi pek çok konuda destek alabileceğiniz Sitechecker, üstelik özel analizleriyle SEO yolculuğunda başarılı bir yol haritası hazırlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Dijital Pazarlamada Yükselen Trendler: 2024 ve Ötesinde Ne Bekleniyor?

Dijital Pazarlamada Yükselen Trendler: 2024 ve Ötesinde Ne Bekleniyor?

0
Teknolojinin gelişimi her geçen yıl hızlanarak devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda, yapay zekâdan robotlara, yazılım inovasyonlarından kuantum bilişimi birçok çarpıcı gelişme yaşandı. İş süreçlerinde, günlük...
SWOT Analizi Nedir?

SWOT Analizi Nedir?