Ana SayfaSEOYenilenen Google Haberler Uygulaması App Store'da!

Yenilenen Google Haberler Uygulaması App Store’da!

-

Google, App Store’da Google Haberler uygulamasının tamamen yenilenmiş bir sürümünü yayınladı.

Yeni Google Haberler, eski Gazetelik uygulaması üzerinden geliştirildi ve Apple Haberler ile doğrudan rekabet etmek için tasarlandı.

Yenilenen Google Haberler Uygulaması App Store’da!
Yenilenen Google Haberler Uygulaması App Store’da!

Google Haberler Uygulaması App Store’da!

Geçtiğimiz hafta ilk duyurulduğu sırada Google Haberler’deki önemli değişiklikleri ele almıştık. Yeni güncellemeyi kısaca hatırlayalım:

  • Senin için bölümü, tarama geçmişine dayanan haber makalelerini içerir. Kendisine ait bir yapay zeka ile çalışır.
  • Başlıklar bölümü, dünyanın dört bir yanından kişisel olmayan, farklı kategorilerde gruplandırılmış haber makalelerini içerir.
  • Sık Kullanılanlar bölümü, kullanıcı tarafından kaydedilen konulara, kaynaklara, konumlara, aramalara ve hikayelere dayalı haber makalelerini içerir.
  • Gazetelik bölümü, kullanıcıların belirli yayıncıları izlemesine olanak tanır.

Google Haberler indir / iOS

Google Haberler indir / Android

SEO uzmanları ve pazarlamacıların, Google Haberler’deki son güncellemeyle birlikte, Google Editörlerinin Seçtikleri akışları ve çarpıcı meta etiketlerini kullanmaya başlaması çok önemli.

Google, yayıncıların yakın gelecekte Google Haberler’deki görünürlüğü optimize etmesinin diğer yollarını da paylaşacağını söylüyor. Zaman geçtikçe, Editörlerin Seçtikleri özellikleri veya standout etiketinin kullanılmasına gerek kalmadan çeşitli yollarla optimize edebileceğiz.

Kaynak: SearchEngineJournal

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

2024'te E-Ticaret İçin Instagram Hikaye Fikirleri

2024’te E-Ticaret İçin Instagram Hikaye Fikirleri

0
E-ticaret firmaları Instagram'ı, ürünlerini ve hizmetlerini sergilediği popüler bir araç olarak kullanmaya başladı. Bu platform, e-ticaret yapan küçük/büyük bütün işletmeler için yeni bir çağ...