Ana SayfaSEOYerli sıra bulucu ve anahtar kelime aracı 8tag açıldı

Yerli sıra bulucu ve anahtar kelime aracı 8tag açıldı

-

Sıralama takip araçları ile Google sıralamanızı takip ederek yaptığınız SEO çalışmalarının durumunu kontrol ederiz. Herkesin kullandığı farklı farklı araçlar var. Şimdi sizlere yeni ve iddialı bir Google sıra bulucu ve anahtar kelime aracı 8tag hakkında bilgiler vereceğiz.

Sıralama takip araçları SEO stratejinize yön verir

Takip ettiğiniz sitenin veya sayfanın hangi kelimelerde sıralamada yer alıyor bunu bilmek daha sonra yapacağınız çalışmalara yön verecektir. Hangi anahtar kelime hangi sırada geliyor bunu bildiğiniz zaman ürün satışı, marka bilinirliği, site trafiği gibi faktörleri etkileyen bu metrik sizin için daha anlamlı hale gelecektir.

Sıralama takibi yaparak rakiplerinizi güçlü veya zayıf yönlerini tespit edebilir, sitenizin tahmini trafik ve gelir durumları konusunda öngörülerde bulunabilirsiniz.

Sıra bulucu ve anahtar kelime aracı 8tag neler sunuyor?

Gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkan 8tag ile sıralama değişikliklerinde yaşanan değişiklikleri bildirim olarak alabilir, anahtar kelime takibi yapabilir, anahtar kelime önerme işlevini kullanabilir, rakip analizi ve takibi yapabilir, seçtiğiniz anahtar kelime sorgulamasını yapabilir, yazıların özgün olup olmadığını kontrol edebilir, en çok yükselen ve düşen siteleri görebilir ve ani değişimlere uğrayan kelimeleri tespit edebilirsiniz.

Anlık Bildirim Sistemi

Eklediğiniz sitelerin anahtar kelimelerde yaşadığı düşüş veya yükselişleri anlık olarak tespit ederek Telegram üzerinden bildirimde bulunur.

Anahtar Kelime Takibi

Kontrol panelinden eklediğiniz sitelerinizle ilgili anahtar kelimelerin kullanmaya başladığınız dönemden itibaren gelişimini takip edebilir grafik olarak görebilirsiniz.

Anahtar Kelime Önerme

Eklediğiniz sitelere eklediğiniz kelimeler haricinde sitenize uygun anahtar kelimeler önerir. Anahtar kelime belirleyemiyorsanız veya belirlemekte zorlanıyorsanız bu araç sizin için kullanışlı hale gelecektir.

Rakip Analizi ve Takibi

Bu modül ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde ortak olarak çıkan rakiplerinizin diğer kelimeler için de rekabeti görmenizi sağlar. Ortak çktığınız kelimelerde ilk 30 sonuç arasında bu değerlendirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Manuel Anahtar Kelime Sorgulama

Belirlediğiniz kelime hangi arama motorunda hangi dilde hangi konumda hangi cihazda hangi sırada çıkıyor? Bu kadar bilgiye ulaşmak sizin SEO çalışmalarınız için önemli bir hal alıyor.

Özgünlük Kontrol Aracı

İsterseniz dosya yükleyerek, isterseniz link üzerinden, isterseniz metin ekleyerek bir içeriğin özgün olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

En Çok Yükselen ve Düşen Siteler

Eklediğiniz sitelerin anahtar kelimelerini takip ederken en çok yükselen ve en çok düşen siteleri yüzde olarak görebilirsiniz.

Ani Değişime Uğrayan Siteler

Kontrol paneline girdiğinizde ani yükseliş veya ani düşüş yaşayan 10 anahtar kelimenizi göreceksiniz. Bu özellik ile tüm kelimelerinizin değişiminde haberdar olabileceksiniz.

Sıralamada Olmayan Kelimeler Takibi

Eklediğiniz sitelerin belirlediğiniz anahtar kelimelerinde ilk sayfada olanları, ilk 100’de olanları ve ilk 100’de olmayanları görebilirsiniz.

Günlük / Haftalık / Aylık Raporlama

Sunulan özellikleri günlük, haftalık veya aylık raporlama seçeneklerini kullanarak detaylı raporları PDF veya CSV uzantılı olarak alabilirsiniz.

Site SEO Değerleri Takibi

Eklediğiniz sitelerin Google Arama, Yandex Arama, Mozrank ve Alexa’da kelimelerin genel durumunu ve SEO başarı puanını görebilirsiniz.

Başarı Puanı Ölçümleme

Sitelerin anahtar kelime performanslarına bakarak bir başarı puanı tanımlar ve SEO çalışmalarınızın özetini gösterir.

Sıra bulucu ve anahtar kelime takip aracı 8tag’i ücretsiz deneyin

İhtiyacınız olandan daha fazlasını bulabileceğiniz sıra bulucu 8tag’i 15 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

SEO Terminolojisinde Mutlaka Bilmeniz Gereken Terimler

SEO Terminolojisinde Mutlaka Bilmeniz Gereken Terimler

0
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), dijital pazarlama alanında işletmeler için önemli bir yere sahiptir. SEO terminolojisinde bilinmesi gereken önemli terimler yer alır. Bu terimler hakkında...