Duyurusunu Ağustos ayı başında duyurusunu yaptığımız Aramamotoru.com 1. SEO Eğitimi eğitim tarihi olan 27-28 Ağustos 2016 tarihine kadar geçen süreçte sizlerden gelen olumlu tepkiler ile geçti ve beklenen gün geldiğinde salona girdiğimiz zaman yaptığımız işin ne kadar önemli olduğu ve SEO ile ilgilenen veya ilgilenmek isteyen herkesin hafta sonunu ayırıp iştahla orada olduğu gördük. Eğitimin ilk bölümünde kendini hissettiren olumlu hava 2 eğitim günü boyunca meraklı gözlerle dinleyerek devam etti ve eğitim sonunda herkesin yüz ifadesi olumluydu. 1. SEO Eğitimi ardından videosunda eğitim anını ve enerji dolu katılımcılarımızın eğitim süresindeki jest ve mimiklerini görebilirsiniz 🙂

İki eğitim günü boyunca eğitmenimiz Hasan Yaşar ve Hürriyet SEO Yöneticisi ve aramamotoru.com’da yazılarıyla bize destek olan Oktay Çomak giriş ve orta seviye SEO dersleriyle katılımcıların karşısında yer aldı.

Aramamotoru 1. SEO Eğitimi Eğitmenleri
Aramamotoru 1. SEO Eğitimi Eğitmenleri

Katılımcıların ilgisi ve soruları ile daha da renklenen etkileşimi yüksek olan eğitimde katılımcılar genel bilgilerini pekiştirme, bilmediklerini öğrenme, yanlış bildiklerini düzeltme gibi olumlu gelişmeler sağladıklarını paylaştılar. Genel örnekler veya kendi üzerinde çalıştıkları veriler üzerinden yapılan örneklemeler ile anlaşılabilirliği yüksek seviyede olan konular ve soru cevapları ile dolu dolu geçen 2 günün sonunda tüm katılımcılarımıza sertifikalarını dağıttık.

Aramamotoru 1. SEO Eğitimi
Aramamotoru 1. SEO Eğitimi

SEO Eğitimi Ardından Röportajlar

İkinci günün sonunda enerji dolu katılımcılarımızı kamera karşısına geçirdik ve 1. SEO Eğitimi Ardından SEO eğitiminin neler kattığını ve eğitim öncesinde ve sonrasında nelerin farklı olduğu sorduk. Bakın nasıl cevaplar aldık? 😀 Eğitim boyunca çekilen tüm fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Give a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.