Ana SayfaEtkinlik3. SEO Eğitimi Tamamlandı

3. SEO Eğitimi Tamamlandı

-

Ağustos ayında İstanbul’da yaptığımız 1. SEO Eğitimi ve Eylül ayından Konya’da yaptığımız 2. SEO Eğitimi sonrası 3. Seo Eğitimi için yine İstanbul’da sizlerle birlikteydik. Şişli’deki KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi‘nde gerçekleştirdiğimiz 2 günlük eğitim boyunca katılımcılarımız ile birlikte verimli bir hafta sonu geçirdik.

Ekim ayı sonlarında duyurusunu yaptığımız 3. SEO Eğitimi az önce tamamlandı. Güzel geri dönüşler ve keyifli anlara sahne olan eğitim boyunca bizlerle olan tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Hafta sonunu eğitime ayıran, hem cumartesi hem de pazar tüm gün bizlerle olan katılımcılarımız eğitim sırasındaki fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz. 2 gün boyunca etkileşimi yüksek bir eğitim geçirdik, teknik konuların üzerine uygulamalı anlatımlar ve yoğun soru cevaplar ile güzel 2 günü birlikte geçirdik.

Aramamotoru.com 3. SEO Eğitimi

Etkileşimi Yoğun SEO Eğitimi

Eğitmenimiz Hasan Yaşar‘ın anlatımıyla giriş ve orta seviye bilgileri içeren SEO eğitiminde bir sitenin kurulum aşamasından itibaren site üzerinde yapılması gereken On Page SEO işlemleri, site dışında yapılması gereken doğru link alım yöntemleri ile ilgili detayları içeren Off Page SEO işlemleri ve sitelerin yöneticileri ile Google’ın iletişim halinde olduğu Webmaster Tools (Search Console) ve SearchMetrics, Ahrefs, DeepCrawl gibi SEO analiz araçlarının nasıl kullanılacağı ve kullanım detayları paylaşıldı.

Sinerjisi hiç bitmeyen, eğitim esnasında ve aralardaki sosyal aktivite zamanlarında etkileşimi yüksek olan sosyal katılımcılara sahip güzel bir etkinlik daha sona erdi. Önümüzdeki aylarda Türkiye genelinde yapacağımız eğitimlerde tekrar sizlerle görüşmek üzere.

Eğitim boyunca yaptıkları çekimlerle desteğini esirgemeyen sponsorumuz Çay Kahve İnsan‘a desteği için teşekkürü borç biliriz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

2024'te E-Ticaret İçin Instagram Hikaye Fikirleri

2024’te E-Ticaret İçin Instagram Hikaye Fikirleri

0
E-ticaret firmaları Instagram'ı, ürünlerini ve hizmetlerini sergilediği popüler bir araç olarak kullanmaya başladı. Bu platform, e-ticaret yapan küçük/büyük bütün işletmeler için yeni bir çağ...