Ana SayfaEtkinlik6. SEO Eğitimi Gaziantep'te Tamamlandı

6. SEO Eğitimi Gaziantep’te Tamamlandı

-

Ağustos ayında İstanbul’da yaptığımız 1. SEO Eğitimi, Eylül ayından Konya’da yaptığımız 2. SEO Eğitimi, arka arkaya İstanbul’da yaptığımız 3. Seo Eğitimi ve AramaMotoru.com SEO Eğitimi #4 Teknoloji Blogger Özel ile sizlerle birlikteydik. Şişli’deki KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi‘nde gerçekleştirdiğimiz 5. SEO Eğitimi sonrası yine anadoluda Gazantep’te 6. SEO eğitimi için sizlerle birlikteydik. 2 günlük eğitim boyunca bizimle olan herkesin oldukça aktif dahil olduğu ve yüksek iletişim seviyesinde geçen bir eğitim oldu. 6. SEO Eğitimi ardında güzel anılar bırakarak sona erdi.

Yepyeni yüzler, yepyeni ilgi dolu insanlar ve yepyeni sorularla eğitime gelip hem kendine hem de bize katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz. Bu hafta sonunu eğitime ayıran ve bizimle olan tüm katılımcılarımızın fotoğraflarına  buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim esnasında sorulan sorular dinlenme zamanlarına da taştı, güzel etkileşim sağlayan katılımcıların kaynaştığı gün önceki eğitimlerden alışkın olduğumuzun aksine her iki güne yayıldı ve zamanı sarkıtacak kadar leyifli zamanlar geçirdik. Temel konuların ilerleyen ders boyunca teknik konularla bir araya getirildiği, kontra sorularla güzel bilgilerin bir araya geldiği, katılımcıların siteleri üzerinden verilen örneklerle uygulamaların gerçekleştiği soru ve cevapların somut verilere dayandığı herkesin keyif aldığı bir eğitimi daha geride bıraktık.

Sponsorlarımız Target TTO, Tarboosh Games ve Sunucu Çözümleri‘ne biz bu ortamı sağlaıkları için çok teşekkür ederiz.

6. SEO Eğitimi Çok Verimli Geçti

Eğitmenimizden Hasan Yaşar‘ın anlatımıyla giriş ve orta seviyede SEO eğitimi sonunda bir sitenin baştan sona kadar her aşamasında site üzerinde yapılması gereken On Page SEO işlemleri, site dışında yapılması gereken doğru link alım yöntemleri ile ilgili detayları içeren Off Page SEO işlemleri ve sitelerin yöneticileri ile Google’ın iletişim halinde olduğu Webmaster Tools (Search Console) hakkında bilgiler verildi. Eğitmenlerimizden Tarboosh Games‘den Abdurrahman Koçak “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Yönetiminin SEO’ya Katkıları” başlıklı sunumuyla, Sunucu Çözümleri‘nden Ferdi Küçük sunucu seçimi ve site hızının önemini, indir.com dijital pazarlama sorumlusu İsmail Emrah Demirayak etkili içerik oluşturma ve backlink oluşturma yöntemleri ile ilgili konuları derinlemesine paylaştılar.

Başlangıcından bitişine kadar katılımcıların aktif olduğu Gaziantep’in havasını hissettiren uygulamalı anlatımın katılımcıların aklındaki sorulara net cevaplar bulduğu, sosyal paylaşım zamanlarının yetmediği ve eğitim sonrasında da devam edeceği aşikar olan 6. SEO Eğitimi tamamlandı. Önümüzdeki aylarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde de eğitimlerde sizlerle olacağız. Bir sonraki eğitimde tekrar görüşmek üzere.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

0
Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılara yaptıkları aramalarla ilgili en uygun sonuçları sunmaktır. Arama niyeti veya kullanıcı arama niyeti, arama yapan kullanıcıların gerçek niyetlerini ifade...