Ana SayfaEtkinlik6. SEO Eğitimi Gaziantep'te!

6. SEO Eğitimi Gaziantep’te!

-

Ağustos ayında ilkini gerçekleştirdiğimiz ve ikincisi Konya’da yapılan SEO Eğitimlerimizin 3.’sü Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz Aramamotoru.com SEO Eğitimi aralık ayında teknoloji bloggerları ve Vloggerlara özel ücretsiz olarak gerçekleştirilen yoğun katılımlı 4. SEO Eğitimimiz ile 2016’yı kapatmıştık. Şimdi Şubat 2017’den sonra 2017’nin ikinci etkinliği için Gaziantep’teyiz!  22 – 23 Nisan 2017’de 6. SEO Eğitimi ile Gaziantep TEKNOPARK’ta sizlerleyiz.

Eğitim Katılım Ücreti: 100 TL
Öğrenci Katılım Ücreti: 50 TL

Kişisel bir siteniz veya kurumsal bir siteniz olabilir, trafik elde etmek size hem maddi hem de manevi kazançlar sağlayacaktır. Site trafiğiniz arttırabilmek için en önemli çalışmalardan bir tanesi SEO’dur. Arama motorlarında görünürlüğünüzü arttırarak hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Siz de arama motorlarından alacağınız trafiği arttırma yöntemlerini öğrenmek istiyorsanız  aşağıdaki formu eksiksiz doldurup eğitime katılabilirsiniz.

22 – 23 Nisan 2017 / Gaziantep TEKNOPARK

6. Gaziantep SEO Eğitimi Kayıt Formu: https://goo.gl/qHmG4B

Eğitim Sponsorları

Target TTO
Tarboosh Games
Sunucu Çözümleri

Eğitime katılmak isteyenlerin geldiklerinde nelerin beklediğini merak ediyor olmalısınız, önceki eğitimlerimizdeki eğitmenlerimizin ve katılımcıların eğitimimiz esnasındaki sinerjisini de sizlerle paylaşmak istedik. Hepsi birbirinden dinamik anları ölümsüzleştiren videolarımızı soluksuz izlemelisiniz!

Sadece sınıfta eğitim alacağınızı düşünüyorsunuz fakat sizleri çok daha fazlası bekliyor. Eğitim esnasındaki uygulama çalışmaları, katılımcıların özelinde alternatif uygulamalar, aralarda eğlenceli sosyal paylaşımlar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Eğitim sonunda katılımcılarımız düşüncelerini paylaştıkları videomuzdaki enerjinin aklınızdaki soruları gidereceğini düşünüyoruz 🙂

SEO Eğitimi Ayrıntılı bilgileri;

Zaman : 22 – 23 Nisan 2017 (Saat: 10:00 – 17:00 Arası / Toplam 14 Saat)

Yer : Gaziantep TEKNOPARK

Eğitmenlerimiz

Hasan Yaşar (Kimdir?)

İsmail Emrah Demirayak (Kimdir?)

Abdurrahman Koçak Kimdir?
Bilgisayar Mühendisidir. Meteksan Sistem A.Ş.’de birçok projede Uzman Yazılım Mühendisi olarak çalışmıştır. Fatih Türker ile birlikte Kurumsal Yazılım Çözümleri, Otomasyon, Web ve Oyun Programlama alanlarında faaliyet gösteren Diff Teknoloji isimli şirketi kurmuş ve başarılı projelere imza atmışlardır. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında yönetici olarak yer almış, sosyal faaliyetlerde bulunmuştur. Yerel ağız üzerine online bir sistemin kurucusu ve yöneticisidir. Sosyal Medya ve Sosyal Mühendislik alanlarında çeşitli yazıları ve söyleşileri mevcuttur. “Yapay Duygusal Zekâ”, “Sosyal Medya İlişkileri” “İnsan Kaynakları” uzmanlıklarının yanında “Sosyal Mühendislik” kavramına katkıda bulunmaktadır. Çeşitli dergilerde yazıları ve söyleşileri mevcuttur. Çevresel Farkındalık ve Girişimcilik, Sosyal Mühendislik, Bağımlılık ve Gereklilik Arasında Teknoloji, Gaziantep’te Girişimcilik isimli konferansları mevcuttur. Tübitak’tan Akredite Teknoloji Tabanlı Başlangıç Firmaları Mentörü’dür. Halen Tarboosh Games isimli oyun şirketinin ortağı olarak Pazarlama ve İdari İşler Müdürlüğünü yürütmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Ferdi Küçük Kimdir?
2000 yılında başlamış olduğu yazılım geliştirici serüvenini 2013 yılı itibariyle IT ile birleştirerek, Sunucu Çözümleri çatısını kurmuştur. 2013 yılından günümüze Sunucu Çözümleri genel müdürlük görevini üstlenmiştir.

Katılımcılara SEO Eğitim Katılım Sertifikası verilecektir. Bu sertifika ile birlikte AramaMotoru.com tarafından verilecek diğer eğitimlere indirimli olarak katılabileceksiniz.

#6 SEO Eğitimi / 22 – 23 Nisan 2017 / Gaziantep TEKNOPARK
#5 SEO Eğitimi / 25 – 26 Şubat 2017 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#4 SEO Eğitimi / 10 – 11 Aralık 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#3 SEO Eğitimi / 19 – 20 Kasım 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#2 SEO Eğitimi / 19 – 20 Eylül 2016 / Konya Rixos Hotel
#1 SEO Eğitimi / 27 – 28 Ağustos 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

SEO Eğitimi içeriği hakkında bilgi almak için tıklayınız.

SEO Eğitimi İçeriği Nedir?

 1. Arama motorları nasıl çalışır?
 2. SEO nedir ve neden gereklidir?
 3. SEO’nun temelleri
 4. Kelime analizi nedir? Nasıl yapılır?
 5. Site içi linkleme nedir? Site link ağacı nasıl oluşturulur?
 6. Site haritası nedir? Nasıl oluşturulur?
 7. Domain ve SEO
 8. SEO Araçları ve Servisleri
 9. Backlink nedir?
 10. Nasıl backlink elde edilir?
 11. SEO için içerik nasıl üretilir?
 12. Site hızının SEO’ya etkisi nedir? Nasıl sitemizi hızlandırabiliriz.
 13. Sıkça yapılan hatalar nedir? Nasıl çözeriz?
 14. Schema (microdatalar)
 15. Site analizi için araçlar nelerdir? Siteyi nasıl analiz ederiz?
 16. Dijital pazarlamanın SEO’ya etkileri (Abdurrahman Koçak)
 17. Sunucu optimizasyonunun SEO’ya etkileri (Ferdi Küçük)

SEO Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

 • Üniversite öğrencileri,
 • Yeni mezunlar,
 • SEO alanında ilerlemek isteyenler,
 • Yeni bir girişim kuran veya kurmayı düşünen kişiler,
 • Şirket sahipleri ve SEO konusunda ajanslarla çalışmayı düşünen kişiler,
 • İnternet sitesine sahip olan veya site açmayı düşünen herkes katılabilir.

SEO Eğitiminin Amacı Nedir?

SEO yani arama motoru optimizasyonu, web sitenize ziyaretçi çekmenin en önemli kaynaklarından biri olmuştur. SEO eğitiminin amacı ise arama motorlarından en etkili şekilde sonuca ulaşmanıza sağlamaktadır. Şayet SEO konusuna hakim olabilirseniz gireceğiniz sektörde üst sıralara yerleşebilir ve daha çok insana ulaşabilirsiniz. İnternette rakiplerinizin önüne geçebilmek için bu çalışmaları yapmak şarttır. SEO konusunda yapmanız ve yapmamanız gereken şeyleri öğrenerek doğru adımlar atabilirsiniz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

0
Günümüz Dijital Dünyasında, reklam ve pazarlama stratejileri hızla değişmektedir. Bu değişimde en önemli rol oynayan şeylerden biri de farklı dijital reklam modellerinin olmasıdır.  Interstitial Reklamlar Interstitial...
SWOT Analizi Nedir?

SWOT Analizi Nedir?