Ana SayfaSEO7. SEO Eğitimi Tarihi Belli Oldu

7. SEO Eğitimi Tarihi Belli Oldu

-

Ağustos ayında ilkini gerçekleştirdiğimiz ve ikincisi Konya’da yapılan SEO Eğitimlerimizin 3.’sü Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz Aramamotoru.com SEO Eğitimi aralık ayında teknoloji bloggerları ve Vloggerlara özel ücretsiz olarak gerçekleştirilen yoğun katılımlı 4. SEO Eğitimimiz ile 2016’yı kapatmıştık. 2017’nin ilk etkinliği 5. SEO Eğitimi ise Şubat 2017’de ve Anadoludaki 2. toplamda 6. SEO Eğitimi Nisan ayında Gaziantep’te gerçekleşti. Sezonun ilk eğitimi olan 7. SEO Eğitimi ile yine İstanbul’da Kworks’te sizlerleyiz.

Biletino Bilet Linki: https://goo.gl/PsXEmV

7. SEO Eğitimi Size Neler Katacak?

Kişisel sitenize veya kurumsal sitenize arama motoru optimizasyonu yapmak isteyebilirsiniz, marka bilinirliği kazanmak veya trafik elde etmek size hem maddi hem de manevi kazançlar sağlayacaktır. Site trafiğinize katkıda bulunmak için önemli pazarlama faliyetlerinden bir tanesi de SEO’dur. Arama sonucu sayfalarında görünürlüğünüzü daha da arttırarak hedefilerinize yaklaşabilirsiniz. Arama motorlarından kazanacağınız site trafiği arttırma yöntemlerini keşfetmeki detaylarını öğrenmek istiyorsanız eğitimimize katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz boyunca özel çekimler ve yaratıcı çalışmaları ile desteğini esirgemeyen sponsorumuz Çay Kahve İnsan‘a teşekkür ederiz.

Eğitime katılmak isteyenlerin geldiklerinde nelerin beklediğini merak edebilirsiniz, önceki eğitimlerimizdeki eğitmenlerimizin ve katılımcıların eğitimimiz esnasındaki sinerjisini de sizlerle paylaşmak istedik. Hepsi birbirinden dinamik anları ölümsüzleştiren videolarımızı soluksuz izlemelisiniz!

Sadece sınıfta eğitim alacağınızı düşünüyorsunuz fakat sizleri çok daha fazlası bekliyor. Eğitim esnasındaki uygulama çalışmaları, katılımcıların özelinde alternatif uygulamalar, aralarda eğlenceli sosyal paylaşımlar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Eğitim sonunda katılımcılarımız düşüncelerini paylaştıkları videomuzdaki enerjinin aklınızdaki soruları gidereceğini düşünüyoruz 🙂

 

SEO Eğitimi Ayrıntılı bilgileri;

Zaman : 23 – 24 Aralık 2017 (Saat: 09:00 – 18:00 Arası / Toplam 16 Saat)

Yer : KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

Eğitmenlerimiz

Hasan Yaşar (Kimdir?)

İsmail Emrah Demirayak (Kimdir?)

Katılımcılara SEO Eğitim Katılım Sertifikası verilecektir. Bu sertifika ile birlikte AramaMotoru.com tarafından verilecek diğer eğitimlere indirimli olarak katılabileceksiniz.

#7 SEO Eğitimi / 23 – 24 Aralık 2017 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#6 SEO Eğitimi / 22 – 23 Nisan 2017 / Gaziantep TEKNOPARK
#5 SEO Eğitimi
/ 25 – 26 Şubat 2017 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#4 SEO Eğitimi / 10 – 11 Aralık 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#3 SEO Eğitimi / 19 – 20 Kasım 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi
#2 SEO Eğitimi / 19 – 20 Eylül 2016 / Konya Rixos Hotel
#1 SEO Eğitimi / 27 – 28 Ağustos 2016 / KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi

SEO Eğitimi içeriği hakkında bilgi almak için tıklayınız.

SEO Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Üniversite öğrencileri,
  • Yeni mezunlar,
  • SEO alanında ilerlemek isteyenler,
  • Yeni bir girişim kuran veya kurmayı düşünen kişiler,
  • Şirket sahipleri ve SEO konusunda ajanslarla çalışmayı düşünen kişiler,
  • İnternet sitesine sahip olan veya site açmayı düşünen herkes katılabilir.

SEO Eğitiminin Amacı Nedir?

SEO yani arama motoru optimizasyonu, web sitenize ziyaretçi çekmenin en önemli kaynaklarından biri olmuştur. SEO eğitiminin amacı ise arama motorlarından en etkili şekilde sonuca ulaşmanıza sağlamaktadır. Şayet SEO konusuna hakim olabilirseniz gireceğiniz sektörde üst sıralara yerleşebilir ve daha çok insana ulaşabilirsiniz. İnternette rakiplerinizin önüne geçebilmek için bu çalışmaları yapmak şarttır. SEO konusunda yapmanız ve yapmamanız gereken şeyleri öğrenerek doğru adımlar atabilirsiniz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

5 Adımda Dijital Marka Bilinirliğinizi Arttırın

5 Adımda Dijital Marka Bilinirliğinizi Arttırın

0
Günümüzde neredeyse her şeyin dijitalleştiği dünyada markaların da bilinirliklerini artırmaları için dijital dünyada yer edinmeleri gerekiyor. Kullanıcılar zamanlarının çoğunu çevrimiçi platformlarda geçiriyor,  ürün ya...