Ana SayfaPazarlamaAnalytics Akademi, E-ticaret Sitelerinin En Önemli Sorununa Dikkat Çekiyor

Analytics Akademi, E-ticaret Sitelerinin En Önemli Sorununa Dikkat Çekiyor

-

Anaytics uzmanları ve dijital pazarlama profesyonelleri 4 Nisan 2017’de Analytics Akademi tarafından düzenlenecek olan Ecommerce Analytics etkinliğinde E-ticaret Sitelerinin En Önemli Sorununa Dikkat Çekiyor.

Tanıtım sponsoru olduğumuz Analytics Akademi tarafından düzenlenen Ecommerce Analytics Etkinliği ile e-ticaret sektörü analitik odağında bir araya getirilerek, ölçümleme stratejileri ve dönüşüm optimizasyonu konularına dikkat çekilecek. Analytics Akademi tarafından aylık olarak düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama profesyonellerinin digital analytics ekseninde tecrübelerini paylaştığı Analytics Meetup’ın bu ayki konusu; “eCommerce Analytics” olarak belirlendi.

Analytics Akademi, uzman kadrosu ile Analytics tecrübesini birleştirerek e-ticaret yöneticileri, raporlama uzmanları ve reklam verenlerin en önemli sorunlarını masaya yatıracak.. E-ticaret analitiği etkinliğinde e-ticaret sayfalarının; performans ölçümleme stratejilerini nasıl şekillendirmesi gerektiği, Google Analytics üzerinde e-ticaret yöneticileri için göz önünde bulundurulması gereken raporlar ve önemli metrikler, e-ticaret siteleri için dönüşüm optimizasyonu uygulamaları alanında uzman isimlerle masaya yatırılacak.

Zekeriya Mulbay’ın “E-ticaret Siteleri İçin Ölçümleme Stratejileri Oluşturma” sunumu ile başlayacak olan etkinlik, ikinci bölümde Burkay Yapaycıoğlu’nun “E-Ticaret Yöneticileri İçin Google Analytics Raporları” konusu ile devam edecek. Son bölümde “E-ticaret Siteleri İçin Dönüşüm Optimizasyonu Uygulamaları” konusunda sunumunu gerçekleştirecek olan Zafer Kılıç ile eCommerce Analytics etkinliği sona erecek.

Ne zaman gerçekleştirilecek? Nerede?

Analytics Akademi’nin ücretsiz olarak düzenlediği ECommerce Analytics etkinliği 4 Nisan 2017 salı günü 18:30 – 21:30 saatleri arasında E-Ofis Levent’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin ilk Digital Analytics Eğitim Akademisi Analytics Akademi tarafından düzenlenecek olan eCommerce Analytics etkinliğine aşağıdaki bağlantıdan kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt: https://analyticsakademi.com/analytics-meetups/

Web: https://analyticsakademi.com/

İletişim: [email protected]

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

seo uyumlu içerik nedir içerik üreticiliği seo içerik içerik hazırlama

İçerik pazarlama ile marka bilinirliği nasıl sağlanır?

0
İnsanlar markanızın varlığından haberdar değillerse sizden alışveriş yapamazlar. Marka bilinirliğinin amacı da tam olarak budur. Marka bilinirliği, insanların size ihtiyaç duyduklarında işletmenizi tanımalarına ve...