Sonuçları görmek ve/veya aramayı sonlandırmak için "esc" tuşuna basın.

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İlk Çeyrek

Ocak 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi başlığıyla paylaştığımız yazı ile internet ve teknoloji kategorisinde yer alan kişilerin etkinliğini Klout puanları üzerinden sıralamış ve sizlerle paylaşmıştık. Son zamanlarda öne çıkan Influencer Marketing kavramının getirisi sektörel influencerları liste olarak bulacağınız listeyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

İlk listeyi yayınladıktan sonra olumlu veya olumsuz tepkiler oldu.  İlk yazıda da belirttiğimiz gibi liste bilinirliği olan kişilerden ve takipçilerimizin çeşitli paylaşımlarda önerdikleri kişilerden oluşuyor. İlk liste sonrasında eksik olan ve bize iletilen sektör kişilerini listeye ekledik. Güncel puanları üzerinden tekrar sıralayarak sizlerle paylaşıyoruz.

Daha öne sizlerle paylaştığımız Klout Skoru Nasıl Arttırılır? yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2017’nin İlk Çeyreğinde İnternet ve Teknoloji Kategorisindeki En Etkin 100 Kişi

Puan Name Twitter
1 81 Serdar Kuzuloğlu twitter.com/mserdark
2 79 Ali Rıza Babaoğlan twitter.com/alibabaoglan
3 79 Haydar Özkömürcü twitter.com/Hozkomurcu
4 73 Erdem Erkul twitter.com/ErdemErkul
5 71 Muharrem Taç twitter.com/muharremtac
6 71 Sertaç Doğanay twitter.com/sertacdoganay
7 71 Mahir Atala twitter.com/mahiratala
8 70 Barış Özcan twitter.com/BarisOzcan
9 69 Buğra Ayan twitter.com/bugraayan
10 69 Alemşah Öztürk twitter.com/alemsah
11 67 Kozan Demircan twitter.com/Khosann
12 67 Sina Afra twitter.com/SinaAfra
13 67 Fırat Demirel twitter.com/firatdemirel
14 66 Hasan Yaşar twitter.com/HasanYasar
15 66 Burak Bayburtlu twitter.com/burak
16 66 Savaş Doğan twitter.com/kefukar
17 66 Yiğit Kalafatoğlu twitter.com/yicit
18 66 Ercüment Büyükşener twitter.com/ercumentb
19 66 Burçak Çubukçu twitter.com/burcakcubukcu
20 65 İsmail Hakkı Polat twitter.com/ismailhpolat
21 65 İlyas Teker twitter.com/ilyasteker
22 65 Özer Dölekoğlu twitter.com/wrzl
23 65 Mert Kuşkapan twitter.com/mertkuskapan
24 65 Yalçın Pembecioğlu twitter.com/settar
25 65 Aykut Özdemir twitter.com/olivertivit
26 64 Serkan Ünsal twitter.com/serkanunsal
27 64 Işıl Yılmaz Sümer twitter.com/isilyilmaz
28 64 Damla Pekgöz twitter.com/ayemnut
29 64 Hüseyin Mert twitter.com/hmert
30 64 Hasan Başusta twitter.com/hasanbasusta
31 64 Coşkun Taşdemir twitter.com/ctasdemir
32 64 Erkan Saka twitter.com/sakaerka
33 64 Oğuz Serdar twitter.com/oguzserdar
34 64 Selin Yetimoğlu twitter.com/SelinYetimoglu
35 63 Emre Güzer twitter.com/emreguzer
36 63 Soykan Ozcelik twitter.com/soykanozcelik
37 63 Mustafa Rıdvan Özdemir twitter.com/mridvano
38 63 Ahmet Beliktay twitter.com/ahmetbeliktay
39 63 Deniz Ergürel twitter.com/denizergurel
40 63 Deniz Oktar twitter.com/denizoktar
41 63 Ekim Nazım Kaya twitter.com/ekimnazimkaya
42 62 Taha Büyüktaş twitter.com/tahabuyuktas
43 62 Necip Murat twitter.com/Necip_Murat
44 62 Cem Batu twitter.com/creatweety
45 62 Rodin Alper Bingöl twitter.com/RodinAlper
46 62 Safa Paksu twitter.com/spaksu
47 62 Hasan Türkyılmaz twitter.com/hyturkyilmaz
48 62 Arda Kutsal twitter.com/ardakutsal
49 62 İlker Serdar Çetinkaya twitter.com/ilkerSerdar
50 62 İsmail Alpagu twitter.com/alpagu
51 62 Gökhan Ahi twitter.com/MGokhanAhi
52 61 Yiğit Konur twitter.com/yigitkonur
53 61 Nevzat Aydın twitter.com/zagortenay76
54 61 Tolga Arıcan twitter.com/tolgaarican
55 61 Barış Aksoy twitter.com/Baris
56 61 Deniz Utku twitter.com/denisutku
57 61 İsmail Emrah Demirayak twitter.com/iedemirayak
58 61 Osman Tok twitter.com/banktakiadam
59 61 Görkem Çetin twitter.com/gorkemcetin
60 61 Hakkı Alkan twitter.com/hakki_alkan
61 61 Süleyman Sönmez twitter.com/ssonmez
62 61 Göktuğ Gedik twitter.com/goktuggedik
63 61 Tayfun Erbilen twitter.com/tayfunerbilen
64 61 Ahmet Usta twitter.com/ahmetusta
65 61 Uğur Eskici twitter.com/ugureskici
66 61 Serbay Arda Ayzit twitter.com/serbayarda
67 61 Ersan Özer twitter.com/ersanozer
68 61 Burak Büyükdemir twitter.com/burakbuyukdemir
69 60 Halit Altunterim twitter.com/halidox
70 60 Lokman Ökten twitter.com/lokmanokten
71 60 Murat Erdör twitter.com/muraterdor
72 60 Cihan Salim twitter.com/cihansalim
73 60 Şahin Seçil twitter.com/Sahin_Secil
74 60 Resul Caner Yıldırım twitter.com/protechman
75 59 Fıratcan Şahin twitter.com/firatcansahin
76 59 Mevlana Gürbulak twitter.com/mevlanam
77 59 Furkan Oymak https://twitter.com/myfurkanoymak
78 59 Cem Sertoğlu twitter.com/csertoglu
79 59 Kahraman Uğurlu twitter.com/kahramanugurlu
80 58 Funda Şen twitter.com/fundasen
81 58 Volkan Kırtok twitter.com/vkirtok
82 58 Burak Yaman twitter.com/yamanburak
83 58 Ömer Ulusoy twitter.com/oomerulusoy
84 58 Arman Acar twitter.com/rmncr
85 58 Daron Yöndem twitter.com/daronyondem
86 57 Serkan Emir twitter.com/serkan_emir
87 57 Eren Bali twitter.com/erenbali
88 57 Ramiz Coşkun twitter.com/ramizcoskun
89 57 Ahmet Alp Balkan twitter.com/ahmetalpbalkan
90 57 Ersin Koç twitter.com/ersinkoc
91 57 Devrim Altınkurt twitter.com/daltinkurt
92 57 Fatih Aker twitter.com/mesutbahtiyar
93 57 Ali Erkurt twitter.com/alierkurt
94 57 Cüneyt Devrim twitter.com/cuneytdevrim
95 57 Olcayto Cengiz twitter.com/OlcaytoCengiz
96 56 Fatih Gürcan Balaban twitter.com/fatihgurcan
97 56 Sabri Küstür twitter.com/sabrikustur
98 56 Natali Yeşilbahar twitter.com/nataliyesilbhr
99 56 Aykut Karaalioğlu twitter.com/aykutws
100 56 Cem Özkaynak twitter.com/cemm

Paylaştığımız liste Klout puanlarına göre hazırlanmıştır. İnternet ve teknoloji kategorisindeki herkes yer almıyor olabilir, olası eksiklikler için şimdiden özür dileriz. Listede olması gerektiğini düşündüğünüz kişileri Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi Öneri Formu‘ndan bildirebilirsiniz.

Yorumlar

7 Yorum

Kadir Can Kırkoyun

Abi beni unutmuşsunuz 😀
https://klout.com/#/kkirkoyun

Bora çınar

Liste de olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu 🙂

Ömer Akgün

Bu da burada dursun o zaman 🙂

https://klout.com/omerakgun34

Hasan Baltalar

“Hakkı Alkan” abimize iki kez yer verilmiş. Bu durumda ben de liste dışına çıkmışım. Orada görünmüyor yani 🙂 https://klout.com/HasanBaltalar

Enes SÖNMEZ

“kendimi de 57 ye yazayım bari..”

Hasan

sizin yaptığınız listenin Allah belasını versin gram tarafsız değil. Serkan İnci’yi bu listeye koymamak için kör olmak lazım 🙂

Oğuz Kağan Aslan

Hasancım hep sonradan yetişiyorum bu listeye 🙂 Güncellediğinizde dikkate alırsanız yüksek levelde bahtiyar olurum. 🙂

https://klout.com/oguzkaganaslan


Yorum yap

Bir Cevap Yazın