Ana SayfaSEO#Aramamotorucom Etkinliği Çekiliş Kazananları

#Aramamotorucom Etkinliği Çekiliş Kazananları

-

Aramamotoru.com Etkinliği‘nden önce sizlere Sunucu Çözümleri‘nin vereceği hediyeleri bir Facebook gönderisinde paylaşmıştık. Sunucu Çözümleri kurucusu Ferdi Küçük sunumu esnasında açıklanan hediyelerin revize edilerek daha fazla kişiye hediyeler sunacağını açıkladı.

Ferdi Küçük’ün açıkladığı yeni hediyelerin kapsamı katılan herkese 3 ay ücretsiz hosting + %50 indirim, 25 kişiye 1 yıl ücretsiz hosting ve 3 kişiye ücretsiz 1 yıllık sanal sunucu hosting olarak güncellendi. 1 yıllık sanal sunucu veya hosting kazanan katılımcılarımız diğer imkanlarla birleştiremeyeceklerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Etkinliğimizin sonunda yaptığımız çekiliş ile dağıtmayı planladığımız bu hediyeler için değişiklikler oldu. #Aramamotorucom Etkinliği Çekiliş Kazananları belli olduğunda salonda olmayanlar ve küçük zaman sarkması sebebiyle 28 kişiyle iletişime geçmenin alacağı zamanı düşünerek herkesin önünde yaptığımız çekilişin sonuçlarını sizlerle paylaşacağımızı iletmiştik.

#Aramamotorucom Etkinliği Tamamlandı yazımızda etkinlik sonrası paylaşımları ve günün özetini sizlerle paylaşmıştık.

İşte #Aramamotorucom Etkinliği Çekiliş Kazananları

1 Yıllık Sanal Sunucu Kazananlar

 1. Mert Kuşkapan
 2. Özgür Demir
 3. Mehmet Ali Peker

1 Yıllık Hosting Kazananlar

 1. Buğra Ayan
 2. Tuğba Tırın
 3. Ersin Bardakçı
 4. Emrah Tonlak
 5. Ahmet Karcı
 6. Dilek Sert
 7. Levent Kırkyaşaroğlu
 8. Şebnem Ayan
 9. Süleyman Dağlı
 10. Sefa Kavil
 11. Fikret Akın
 12. İlker Serdar Çetinkaya
 13. Burhan Sağlam
 14. Halit Rodon
 15. Emre Yahşi
 16. Gürolcan Altaş
 17. Emre Baş
 18. Ertuğrul Deniz
 19. Berkay Setlord
 20. Mertcan Ermiş
 21. Barış Yavuz
 22. Abdulkadir Kaya
 23. Bora Tokgöz
 24. Simge Akın
 25. Yunus Emre Aslanbaş

Hediye Kazananlar Ne Yapacak?

Hediye kazanan katılımcılarımız Sunucu Çözümleri Kullanıcı Kayıt Sayfası‘nı ziyaret edip kayıt olduktan sonra bu yazının linkini de paylaşarak açacakları ticket ile talepte bulunacaklar. Sunucu Çözümleri temsilcileri en kısa sürede kendilerine yardımcı olacaklar. Hepinizi tebrik ederiz 🎉🎊

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Hiper yerel sosyal medya pazarlaması nedir?

Hiper Yerel Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

0
Yerel çevrenizde büyük bir etki yaratmak ve şirketinizi ya da projenizi daha iyi bir boyuta taşımak istiyorsanız hiper yerel sosyal medya pazarlaması, şirketinizin başarısının...