Ana SayfaSEO#Aramamotorucom Etkinliği Tamamlandı

#Aramamotorucom Etkinliği Tamamlandı

-

Kısa zaman önce Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs’ta! haberiyle duyurduğumuz etkinliğimiz konuşmacıların ve katılımcıların keyif aldığı bir etkinlik olarak dikkat çekti. Sabah 08:50 sularında kayıt almaya başlandı ve 10:00’a kadar devam etti, bu süreçte salonda ve koridorlarda katılımcıların etkileşim halinde olduğu başlangıç oldu. Akşam 18:20 gibi #Aramamotorucom Etkinliği Tamamlandı ve sona eren etkinlikte katılımcıların çok büyük oranda son oturuma kadar kalması ayrı bir mutluluk sebebi oldu bizim için.

Peşi sıra sahne alan konuşmacılar deneyimlerini ve sektördeki geçmiş yıllarının tecrübelerini katılımcılara aktarırken, katılımcıların da sordukları sorular ile konularla olan ilgilerini ve sunumlara olan dikkatlerini paylaştılar. Daha önce Aramamotoru.com SEO Eğitimi serisinde hissettiğimiz katılımcıların hem kendi içlerinde hem de eğitmenler ve konuşmacılar ile yoğun etkileşimde bulunma durumu bu etkinlikte tüm konuşmacılar üzerine dağıldı. Bunun bir sonucu olarak sosyal zamanların etkileşimi oldukça yoğun oldu.

Salonda yer alan 200’e yakın katılımcı sayısı ile birlikte alakalı kişiler gerçekten müthiş bir sinerji oluşturdu. Etkinlik sırasında, oturumlar arasında ve gün sonunda bir birinden ayrılamayan katılımcı topluluğunu görmek eşsiz bir duygu.

Etkinliğimize Destek Verenler

Kuruluşumuzun 1. yılında düzenlediğimiz Aramamotoru.com Etkinliği‘nde bizimle birlikte olan tüm konuşmacılarımıza ve katılımcılarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Etkinlik boyunca bizlerle olan sponsorlarımız CRM Medya‘ya yaptığı 15 soruluk mini test sonrası verdiği hediye paketleri, Sunucu Çözümleri‘ne verdiği hosting ve sanal sunucu hediyeleri ve Çay Kahve İnsan konuşmacılarla yaptığı keyifli çekimler ve bize verdikleri destekleri için teşekkür ederiz.

Yakın zamanda sunumlarının paylaşılmasına izin verilen konuşmacılarımızın sunumlarını içeren bir yazı ile karşınızda olacağız.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

0
SEO uyumlu içerik, web site ve içeriklerinizin arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle, SEO uyumlu içerik yazımı konusunda...