Ana SayfaSEOEn Çok Okunan Google Makaleleri: 2019 İlk Çeyrek

En Çok Okunan Google Makaleleri: 2019 İlk Çeyrek

-

Kullanıcılar 2019’un ilk çeyreğinde Google’ın resmi blogu Think with Google’da en çok hangi makaleleri okudu? Yeni yılın başlangıç trendleri neler? İşte en çok okunan Google makaleleri;

En Çok Okunan Google Makaleleri

2019’a Dair 10 Dijital Pazarlama Tahmini

Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinin dört bir yanındaki SEO uzmanları, 2019’da dijital pazarlama stratejilerine etki edecek faktörleri bizlerle paylaşmıştı. Bu yıl içerisinde Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde dijital pazarlama stratejilerini hangi konular ve gelişmeler etkileyecek?

Makalenin devamını okuyun

Hikaye Anlatıcılığı Geçmişte Kaldı. 2019 Hikaye Satma Yılı Olacak

Hikayeyi anlatmakla kalmayıp, gerçek ticari getirileri de olan bir video’ya nasıl dönüştürülür? Pazarlama bütçeleri fark etmeksizin, markalar, bilinirliğini ve net kârı artırmak için nasıl bir yol izlemelidir? Tüketiciyle doğrudan iletişime geçen bir çok markanın çalıştığı Travis Chambers bu konuyla ilgili üç ipucu paylaşıyor.

Makalenin devamını okuyun

>> 2018’de En Çok Okunan 5 Google Makalesi

4 Adımda İşletmenizi Uluslararası Pazara Taşıyın

Bilgisayarımızda, telefonumuzda, televizyonumuzda, aklınıza gelebilecek her noktada interneti bir şekilde kullanıyoruz. İnternet, işinizi büyütmek, yeni müşterilere erişmek için büyük bir fırsat. Uluslararası müşterilere nasıl ulaşacağınızı, Hiç bilmediğiniz bir pazarda nasıl başlangıç yapacağınızı anlatan Think with Google makalesi 3.sırada yerini almış durumda.

Makalenin devamını okuyun

Dijital Pazarlamada Dönüşümün Beş Faktörü: Kitle

Dijital pazarlamada nasıl daha etkili dönüşümler alacağınızı 5’e ayıran Google, bu seriye “Kitle” ile başlamış.

Makalenin devamını okuyun

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

0
Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılara yaptıkları aramalarla ilgili en uygun sonuçları sunmaktır. Arama niyeti veya kullanıcı arama niyeti, arama yapan kullanıcıların gerçek niyetlerini ifade...