Ana SayfaSEOGoogle Easter Egg: Nefes Egzersizleri

Google Easter Egg: Nefes Egzersizleri

-

Google arama sonuçlarında yeni bir Easter Egg bulundu. Bu yeni Google Easter Egg, kullanıcılardan derin bir nefes almaları için 1 dakika istiyor.

Bu özelliği denemek için Google’da “nefes egzersizleri” ve ya “derin nefes alma” şeklinde arama yapabilirsiniz. (Ve ya direk terimlerin üstüne tıklayabilirsiniz 😎)

Google Easter Egg: 1 Dakikalık Nefes

Google tarafından sunulan 1 dakikalık nefes egzersizi, kullanıcıyı bir dakika boyunca yavaşça nefes alıp vermeye teşvik ediyor.

Yeni Easter Egg’in ekran görüntüleri;

google-easter-egg-1-dakikalik-nefes-alma-egzersizi
Nefes Egzersizleri 1.Aşama
google-easter-egg-nefesinizi-hissedin
Nefes Egzersizleri 2.Aşama
google-easter-egg-nefes-alın
Nefes Egzersizleri 3.Aşama
google-easter-egg-nefes-verin
Nefes Egzersizleri 4.Aşama

Google’ın nefes alıp verme alıştırması, Apple Watch’ın günlük nefes hatırlatıcısı ile kullanıcılara rehberlik ettiği yöntemle neredeyse aynı çalışıyor.

Teknolojinin gelişmesi ve bilinçli kullanıcının artması ile birlikte kullanıcılarını düşünmeye başlayan şirket sayısı da doğru orantılı bir şekilde artıyor.

Geçtiğimiz günlerde de Instagram, sosyal platformda çok fazla zaman geçiren kullanıcılarını uyarmak için “Bütün Gönderileri Gördünüz” bildirimini göstermeye başlamıştı.

İlgili Yazı: Instagram’da yeni özellik: Hepsini gördünüz, biraz ara verin

Ne olursa olsun, Google’ın son zamanlarda tanıttığı en yararlı ve iyi Easter Egg.

Kaynak: Search Engine Journal

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

0
SEO uyumlu içerik, web site ve içeriklerinizin arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle, SEO uyumlu içerik yazımı konusunda...