Ana SayfaSEOGoogle My Business, Şirketiniz Yeni Bir Listede Yayınlandığında Bildirim Gönderecek

Google My Business, Şirketiniz Yeni Bir Listede Yayınlandığında Bildirim Gönderecek

-

Google My Business (GMB), Google Haritalar ve Google Arama’da yerel listeler yayınlandığında işletme sahiplerini bilgilendirmek için yeni bir özellik getirecek.

Google My Business topluluk yöneticisi Allyson Wright, paylaştığı bir forum gönderisinde “İşletmeniz Arama ve Haritalar gibi Google hizmetlerinde yayınlandığında sizi bilgilendiren bir bildirim gönderecek.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

google-my-business-sirketiniz-yeni-bir-listede-yayinlandiginda-bildirim-gonderecek

Bu özellik, toplu gönderimler yapan veya hesaplarında 100’den fazla listeye sahip olan işletmeler tarafından kullanılamayacak. Sadece kullanıcı dil tercihini “en-US” olarak ayarladıysa, özellik aktif olacak.

Google My Business bildirimlerinizi https://business.google.com/settings adresinden yapılandırabilirsiniz .

Bu özelliği henüz görmüyorsanız endişelenmeyin. Google yaptığı açıklamada, “Bu yakında daha geniş bir şekilde yayılacak.” dedi.

Allyson Wright’ın Yaptığı Açıklama

İşletmeniz Arama ve Haritalar gibi Google hizmetlerinde yayınlandığında sizi bilgilendiren yeni bir bildirim yayınlıyoruz.

İşletme hesaplarınız 100 listeden daha azsa ve kullanıcı dil tercihiniz “en-US” olarak ayarlanmışsa, yalnızca canlı giriş bildirimleri alırsınız. Toplu doğrulama hesapları şu anda bu iletiyi almayacak.

Henüz Google Benim İşletmem’e kaydolmamışsanız ayrı 2 bildirim alırsınız, bunlar: hoş geldiniz ve giriş e-postası.

Girişinizin gerçek zamanlı durumunu öğrenmek için İşletmenizin Google kartındaki bağlantısına tıklayın. Kartta, son 28 gün içinde girişinizin görünümlerini görebilirsiniz. Girişlerinizle ilgili daha fazla bilgi için Analizler sekmenizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir e-posta bildirimi almak istemiyorsanız bildirimlerinizi yöneterek abonelikten çıkabilirsiniz.

Not: Bu yakında daha geniş bir şekilde kullanıma sunulacak.

Teşekkürler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

seo uyumlu içerik nedir içerik üreticiliği seo içerik içerik hazırlama

İçerik pazarlama ile marka bilinirliği nasıl sağlanır?

0
İnsanlar markanızın varlığından haberdar değillerse sizden alışveriş yapamazlar. Marka bilinirliğinin amacı da tam olarak budur. Marka bilinirliği, insanların size ihtiyaç duyduklarında işletmenizi tanımalarına ve...