Ana SayfaSEMGoogle Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

-

Google’ın efektif reklam yönetimi için geliştirdiği Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi. Google, reklam düzenleyicisi için yeni güncelleme yayınladı. Google Reklam Düzenleyicisi 1.1 adı verilen yeni sürüm ile birlikte düzenleyiciye 4 yeni özellik eklendi.

Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

Bir süredir Google’ın üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile Google Reklam Düzenleyicisi versiyon 1.1’e güncellendi. Güncelleme ile editöre 4 yeni özellik eklendi. İşte Google Reklam Editörüne eklenen yeni özellikler;

  1. Görüntü Seçici: Masaüstünüzden görüntü seçmenin yanı sıra önceden kullanılan görüntülerden göz atıp seçebilirisiniz. Görüntü seçilmeden önce küçük resimlerde uyarılar ve hata kontrolleri gösterilir.
  2. Karanlık Modu: Sağ alt köşedeki ay simgesine tıklayarak karanlık modu etkinleştirip, Güneş simgesini seçerek normal moda geri dönebilirsiniz.
  3. IP Dışlamaları: Kampanyaları kopyalarken ve yapıştırırken IP dışlama ayarlarınızın tutarlı olmasını sağlamak için IP dışlamaları ekleyin ve güncelleyin.
  4. Hesap Yöneticisi: Birden fazla hesabı yönetmek, kullanıcıların hesaplarını seçip açabilmelerini sağlayan hesap yöneticisindeki onay kutularıyla artık daha kolay.
Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi
Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

Bu güncellemeler şu anda Google Reklam Düzenleyici’nin en son sürümünü indirerek kullanılabilir.

Kaynak : Google Ads Destek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

reklamlarda sosyal medya metrikleri

Reklamlarınızda Odaklanmanız Gereken Sosyal Medya Metrikleri Nelerdir?

0
Sosyal medyanın pazarlama stratejileri içerisinde önemli bir rolü vardır. Kitlelere hızlı yayılım imkanı sunarak marka bilinirliğini arttırma yönünde yardımcı olan sosyal medya kanalları, aynı...