Ana SayfaSEMGoogle Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

-

Google’ın efektif reklam yönetimi için geliştirdiği Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi. Google, reklam düzenleyicisi için yeni güncelleme yayınladı. Google Reklam Düzenleyicisi 1.1 adı verilen yeni sürüm ile birlikte düzenleyiciye 4 yeni özellik eklendi.

Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

Bir süredir Google’ın üzerinde çalıştığı yeni güncelleme ile Google Reklam Düzenleyicisi versiyon 1.1’e güncellendi. Güncelleme ile editöre 4 yeni özellik eklendi. İşte Google Reklam Editörüne eklenen yeni özellikler;

  1. Görüntü Seçici: Masaüstünüzden görüntü seçmenin yanı sıra önceden kullanılan görüntülerden göz atıp seçebilirisiniz. Görüntü seçilmeden önce küçük resimlerde uyarılar ve hata kontrolleri gösterilir.
  2. Karanlık Modu: Sağ alt köşedeki ay simgesine tıklayarak karanlık modu etkinleştirip, Güneş simgesini seçerek normal moda geri dönebilirsiniz.
  3. IP Dışlamaları: Kampanyaları kopyalarken ve yapıştırırken IP dışlama ayarlarınızın tutarlı olmasını sağlamak için IP dışlamaları ekleyin ve güncelleyin.
  4. Hesap Yöneticisi: Birden fazla hesabı yönetmek, kullanıcıların hesaplarını seçip açabilmelerini sağlayan hesap yöneticisindeki onay kutularıyla artık daha kolay.
Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi
Google Reklam Düzenleyicisine 4 yeni özellik eklendi

Bu güncellemeler şu anda Google Reklam Düzenleyici’nin en son sürümünü indirerek kullanılabilir.

Kaynak : Google Ads Destek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

E-ticaret İçin 5 Instagram Story Fikirleri 2022

E-ticaret İçin 5 Instagram story fikirleri 2022

0
Eğer bir e-ticaret sitesi işletiyorsanız ve online satışlarınızı artırmak istiyorsanız sosyal medya en iyi araçlardan biridir. Sosyal medya, ürünlerinizi tanıtmak için en ulaşılabilir yöntem....