Ana SayfaSEOGoogle spam güncellemesi başladı

Google spam güncellemesi başladı

-

Google yaptığı resmi açıklama ile spam güncellemesinin başladığını duyurdu. Peki, Google spam güncellemesinde detaylar neler?

Spam’a yönelik düzenli olarak güncellemeler yapan Google, yeni güncelleme duyurusunu da yaptı. Google spam güncellemesi olarak adlandırılan yeni güncelleme genel bir güncelleme olacak. Dünya genelinde ve tüm dillerde yapılacak güncelleme, arama sonuçlarında dalgalanmalara neden olabilir. Güncellemenin 3-4 gün içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Google spam güncellemesi hedefi ne?

Yeni spam güncellemesi, önceki güncellemelerde olduğu gibi spam’a karşı yapılacak.  Google, arama sonuçlarının kalitesini korumak için düzenli olarak spam güncellemeleri yayınladığı için yeni güncellemede büyük bir fark olması beklenmiyor.

Daha önce Google Arama Temelleri’ni (Google Web Yöneticisi Yönergeleri olarak bilinen) takip ediyorsanız, Ekim 2022 spam güncellemesiyle ilgili endişelenmenize muhtemelen gerek kalmayacak.

Kişisel bilgi sağlamaya veya kötü amaçlı yazılım yüklemeye kandıran düşük kaliteli siteler gibi Google arama kullanıcıları için riskli olabilecek tüm içerikler ve siteler, spam kapsamında cezalandırılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

Binance Smart Chain Nedir?

0
Blokzinciri ekosisteminde, yeni ağlar geliştirilmeye devam ediyor ve kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor. BSC, yani Binance Smart Chain ağı bunlardan biridir. Kullanıcılara, token -...