Ana SayfaPazarlamaHootSuite Bulut Entegrasyonlarını Duyurdu

HootSuite Bulut Entegrasyonlarını Duyurdu

-

Sosyal medya yöneticileri için iyi bir haberimiz var! Bundan sonra Hootsuite ile içerik paylaşmak çok daha hızlı ve çok daha kolay. En çok kullanılan sosyal medya yönetim platformlarından bir tanesi olan Hootsuite sosyal medya yöneticilerinin yoğun kullandığı içerik depolama alanlarını da dikkate alarak önemli bir geliştir Dropbox, Box, Google Drive, Microsoft OneDive ve diğer bulut depolama alanlarına entegre olarak çalışacağını duyurdu.

Peki Hootsuite’in bulut depolama alanlarıyla entegre olması ne anlama geliyor?

Hootsuite’in duyurduğu bu entegrasyonlar sonrasında hazırlanmış olan dinamik ve ilgi çekici içerikleri kolayca yayınlanması ve bulut sunucularda depolanan içeriklerin basit bir şekilde ulaşılabilir olan fotoğrafları, gif ve diğer dijital varlıkları doğrudan erişerek paylaşmanıza imkan sağlıyor.

Dropbox’ta Teknoloji Ortaklıkları Yöneticisi Billy Blau yaptığı açıklamada dünya genelinde dijital verilerini saklamak için Dropbox kullanan milyonlarca insanın herhangi bir cihaz ve kullandıkları tüm platformlar üzerinde kolayca ulaşılabilir olması için iş birliktelikleri yaptıkları ve Hootsuite ile olan birlikteliklerinin detaylarını paylaştı. Duyurulan Hootsuite entegrasyonu ile birlikte Dropbox kullanıcılarının depolama alanlarında kullandıkları artık doğrudan paylaşabileceklerini ve sosyal mecralar üzerindeki paylaşımlarında kullanılacak dosyaların doğrudan erişebilir olmasının zaman olarak katkı sağlayacağını, aynı zamanda gerçekleştirilen bu entegrasyon ile birlikte rekabetçi pazarda Hootsuite ve Dropbox’ın daha hızlı hareket ederek pazarlamalarının ve sosyal eforlarının çok daha çevik hareketlerle büyüyeceğini anlattı.

Microsoft Office 365 Ekosistem Yöneticisi Rob Howard, OneDrive Hootsuite entegrasyonu ile OneDrive üzerindeki verilerine herhangi bir cihaz ile sorunsuz ve güvenli olarak ulaşılabilecek olmalarının üretkenliklerini arttıracağını aktardı. Entegrasyon sonrası sağlanacak üretkinliklerinin keyfini çıkarın diyerek sözlerini noktaladı.

Hootsuite Global Ortaklılar Pazarlama Müdürü Omar Kaywan ise kullanıcıların kullanmakta oldukları Dropbox, Box, Google Drive, Microsoft OneDive ve diğer bulut depolama alanlarına Hootsuite içerisinden erişebilecek olmalarının kullanıcılarının önemli sıkıntılarından bir tanesine gerçekçi bir çözüm olacağını söyledi.

Bu zamana kadar yapılan çalışmaların hazırlanması kadar sosyal mecralarda paylaşılması ve platformlar arasındaki hazırlık süresi önemli bir iş yükü olarak karşımıza çıkıyordu, bundan sonra kullanıcıların ve özellikle dijital ajansların yoğun tercih ettikleri paylaşım platformu olan Hootsuite üzerinden doğrudan bulut depolama araçlarındaki verilerine doğrudan ulaşabilecek olması kullanıcı deneyimi açısında da çok değerli.

Hootsuite ile bulut depolama platformları arasındaki entegrasyon ile:
Metnini hazırladığınız bir paylaşım için çalışmasını yaptığınız dijital içerikleri doğrudan ekleyebilirsiniz.
Dosyalar arasında arama yaparak dijital verilerinizi organize edebilirsiniz.
Hootsuite paylaşım alanında tüm dijital verilerinize ulaşarak

Açıklanan bu entegrasyonların sosyal mecralarda çeşitli yönetim araçlarını kullanan dijital ajanslarının Hootsuite kullanımına katkı sağlayacak olması kaçınılmaz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Pinterest'te Nasıl Takipçi Kazanılır?

Pinterest’te Nasıl Takipçi Kazanılır?

0
Pinterest, dijital ortamda pazarlama yapıyorsanız her yönden yararlanabileceğiniz sosyal medya platformlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pinterest’in bir yıl içerisinde edindiği aktif aylık kullanıcı sayısı,...