Ana SayfaSEOLink Research Tools Nedir?

Link Research Tools Nedir?

-

İnternet sitenizin yükselişi aşamasında web sitenize 24 farklı araçla birlikte destek sağlayacak Link Research Tools Nedir?

Link Research Tools ile SEO ve Dijital Pazarlama konusunda işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında sadece seo aracı olarak gözüken Link Research Tools, içinde 24 farklı araç bulunduruyor.

Link Research Tools Nedir?

SEO Analizi ve raporlamanın fazlasını yapan Link Research Tools, bir çok özellik barındırıyor. MajesticSEO, Moz, Sistrix, Semrush gibi isimlerle olan partnerliği sayesinde daha güçlü raporlar sunuyor. SEO uzmanları ve danışmanları için daha kısa sürede daha fazla veri sunmayı hedefleyen LRT, oldukça güvenilir bir platform. Sadece alan adımızı ve metriği girerek detaylı analizler aldığımız LRT, Majestic’de Trust Flow, Moz’da Domain Otoriter gibi, LRT’nin de geliştirmiş olduğu SEO değeri olan metriği 0 ile 100 arasında konumlanıyor. Majestic ve Moz’un yanı sıra bu değerin yükselmesi çok daha zor.

Linkresearchtools
Linkresearchtools

Kendi içerisinde bir çok SEO aracı sunan Link Research Tools’un ücretsiz paketi tercih eden kullanıcılarına 4 farklı araç sunuyor. Free Link Checker, Measure Link Strength and Link Trust, Analyze Redirect Chains ve SEO Browser Toolbar.

En İyi SEO Araçları

Free Link Checker

Hedef internet sitesi için kısa sürede tüm bağlantıları analiz eden Free Link Checker, canlı bağlantıları, kırılmış linkleri ve doğrulanamayan bağlantıları analiz ediyor. Kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde eklenti desteği de sunan Free Link Checker, canlı olarak bağlandığınız adresin detaylarını sunuyor.

Measure Link Strength and Link Trust

Tüm özelliklerinin eklenti desteğini özellikle sağlayan LRT, Measure Link Strength and Link Trust özelliği için de eklenti desteği sağlıyor.

Özellik olarak hedef sitenin seo gücünü, alan adının güvenilirliğini, sayfanın güvenilirliğini ve genel güvenlik analizini çıkartıyor.

Analyze Redirect Chains

Tüm yönlendirmeleri ayrıntılarıyla birlikte analiz eden, yönlendirmelerin zamanlamasını, yavaşlayan yönlendirmeleri, ve bir çok yönlendirme tavsiyesi veren Analyze Redirect Chains, eklenti desteği de sunuyor.

SEO Browser Toolbar

Genel olarak bir çok eklentinin yapacağı özelliği bir yere toplayan SEO Browser Toolbar, Google, Bing ve Yandex gibi bir çok arama motorunu özelleştirmeye ve Link Research Tools araçlarının bir yerde toplanmış halidir. Bir çok analiz özelliğine sahip olan SEO Browser Toolbar kısaca,

  • Hedef sayfanın güvenilirliğini ve seo gücünü gösterir,
  • Hedef sayfanın sosyal medyada ne kadar başarılı olacağını,
  • Hedef sayfanın tahmini kullanıcı etkileşim oranını,
  • Hedef sayfadaki anahtar kelimenin rakiplerini,

Özelliklerini ücretsiz bir şekilde sunuyor. Ücretsiz özelliklerin yanı sıra ücretli paketler de bulunduran Link Research Tools, ücretli paketlerde ekstra özellikler sunuyor.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Emirkan Damar
Emirkan Damar
SEO alanında yazılar yazan Emirkan, iki yılı aşkın İmza İnternet Teknolojileri ekibinde yer alıyor. 20 Yaşındayım, Nişantaşı Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı ikinci sınıf öğrencisiyim, okuluma ek olarak İmza İnternet Teknolojilerinde Dijital Pazarlama alanında çalışmalar yapıyorum. Kişisel bloğumda da kendi deneyimlerimi ve dijital gelişmeler hakkında tecrübelerimi ve güncellemeleri sizlerle paylaşıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

SEO Uyumlu İçerik Nedir?

0
SEO uyumlu içerik, web site ve içeriklerinizin arama motorlarında daha iyi bir performans göstermesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle, SEO uyumlu içerik yazımı konusunda...