Ana SayfaSEOSEOzone Meetups Ağustos 2016 Canlı Yayında Bizlerle!

SEOzone Meetups Ağustos 2016 Canlı Yayında Bizlerle!

-

SEO ile ilgilenenlerin yoğun ilgi gösterdiği SEOzeo tarafında periyodik olarak her ay gerçekleştirilen SEOzone Meetups bu ay bir yenilik ile bizlerle olacak. İki oturum halinde gerçekleştirilecek olan SEOzone Meetups Ağustos 2016 etkinliğinde ilk oturumda Osman Mutlu, ikinci oturumda ise İlyas Teker sunumlarını ve tecrübelerini bizlerle paylaşacak. Salonun tamamen dolduğu son etkinlikteki gibi kalabalık ve dolu dolu bir etkinlik daha bizlerle olacak.

SEOzone Meetups, Chip Online Desteğiyle Bu Ay Canlı Yayında!

Her ay yapılan ve artık geleneksel hale gelen SEO buluşmaları Ağustos ayını da boş geçmiyor. SEOzone Meetups’ta SEO ile ilgilenen profesyoneller ile alanında uzman konuşmacıların yer alması klasik hale gelmiş durumda ve bu ay 23 Ağustos 2016 Salı günü  KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde yapılacak etkinlik ile beraber tecrübe ve bilgi birikimlerini bizlerle paylaşacaklar.

SEOzone Meetups son 10 aylık periyotta 1000’in üzerinde dijital pazarlama profesyonelini etkinliklerinde ağırlamak ve sektörün önde gelen kişilerinden seçilmiş 20 konuşmacıyı misafir etmek gibi zor bir organizasyonun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bu ay ki etkinlikte de amacına uygun olarak SEO’nun inceliklerini etkinliğe gelen ilgilileri ile paylaşmaya ve istatistiklerini geliştirmeye devam edecek.

SEOzone Meetups Ağustos 2016 Chip Online, icerik.com ve KWORKS sponsorluğunda gerçekleşecek. Bu ayın ilk oturumdaki konuşmacı SEOzeo SEO Yöneticisi Osman Mutlu,  “Crawl Bütçesini Optimize Ederek Arama Motoru Kaynaklarını Yönetmek” konulu sunumu ile ilgili bilgilerini paylaşacak. Ardından ikinci oturumda en son iProspect Chicago’da SEO Yöneticisi olarak görev almış olan İlyas Teker “Chicago’dan Bakış ile Türkiye ve ABD Pazarının SEO Yönünden Farklılıklar” konulu detaylı sunumu ile bizlerle olacak.

Her ayın son haftası gerçekleen SEOzone Meetups bu ay Chip Online desteği ile canlı yayında olacak.

SEOzone Meetups etkinliğine katılmak için her hangi bir ödemenize gerek yok, ücretsiz olarak yararlanmak için Eventbrite üzerinden kayıt yaptırmanız yeterli.

Detaylı program:

23.08.2016 – SALI

18:30 – 19:00 – Networking & Tanışma

19:00 – 19:45 – Crawl Bütçesini Optimize Ederek Arama Motoru Kaynaklarını Yönetmek. (Osman Mutlu)

19:45 – 20:00 – Kahve Arası

20:00 – 20:45 – Chicago’dan Bakış ile Türkiye ve ABD Pazarının SEO Yönünden Farklılıkları. (İlyas Teker)

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

0
E-posta pazarlaması dijital pazarlamada önemli bir yere sahiptir. Maili okuyan müşterilerin dikkatini cezbetmek ve yolladığınız e-postaların okunmasını zevkli ve kolay bir hale getirmek istiyorsanız,...