Ana SayfaEtkinlikTeknoloji Bloggerlarına Özel 4.SEO Eğitimi Tamamlandı

Teknoloji Bloggerlarına Özel 4.SEO Eğitimi Tamamlandı

-

Ağustos ayında İstanbul’da yaptığımız 1. SEO Eğitimi, Eylül ayından Konya’da yaptığımız 2. SEO Eğitimi ve 3. Seo Eğitimi sonrası AramaMotoru.com SEO Eğitimi #4 Teknoloji Blogger Özel yine İstanbul’da sizlerle birlikteydik. Şişli’deki KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi‘nde gerçekleştirdiğimiz 2 günlük eğitim boyunca teknoloji bloggerları ve vloggerlar ile birlikte çok verimli ve etkileşimli bir hafta sonu geçirdik. Teknoloji Bloggerlarına Özel SEO Eğitimi gerçekten kaçıranların pişman olması gereken bir etkinlik oldu.

Aralık ayı başında duyurusunu yaptığımız AramaMotoru.com SEO Eğitimi #4 Teknoloji Blogger Özel az önce tamamlandı. İndir.com ana sponsorluğunda teknoloji bloggerları ve vloggerlara özel yılbaşı hediyesi olan Aramamotoru.com 4. SEO Eğitimi’nde yüzden fazla katılımcı yer aldı. Eğitim sırasında aktif olan, sormaktan ve sorgulamaktan çekinmeyen tüm katılımcılarımıza ayrıca teşekkür ederiz. Doğası gereği aktif olan katılımcıların eğitim aralarında birbirleri ile olan etkileşim de ayrıca özlemini duyduğumuz bir durumdu. Hafta sonunu eğitime ayıran, hem cumartesi hem de pazar tüm gün bizlerle olan katılımcılarımız eğitim sırasındaki fotoğraflarına kısa bir süre sonra buradan ulaşabileceksiniz. Ayrıca desteklerini esirgemeyen sponsorlarımız Çay Kahve İnsan ve Sunucu Çözümleri‘ne de katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

AramaMotoru.com SEO Eğitimi #4 Teknoloji Blogger Özel

Etkileşimi Yoğun SEO Eğitimi

Eğitmenimiz Hasan Yaşar‘ın anlatımıyla giriş ve orta seviye bilgileri içeren SEO eğitiminde bir sitenin kurulum aşamasından itibaren site üzerinde yapılması gereken On Page SEO işlemleri, site dışında yapılması gereken doğru link alım yöntemleri ile ilgili detayları içeren Off Page SEO işlemleri ve sitelerin yöneticileri ile Google’ın iletişim halinde olduğu Webmaster Tools (Search Console) hakkında bilgiler verildi. Natro Hosting’den Burkay Gökhan Yapağcıoğlu “Google Analytics ile Pazarlama Kanallarının Getirisini Anlamak” eğitimini verdi ve enerjisiyle bizleri büyüledi. Hürriyet Gazetesi’nde SEO yöneticisi olarak çalışan Oktay Çomak ise SearchMetrics, Ahrefs, DeepCrawl gibi SEO analiz araçlarının nasıl kullanılacağı ve kullanım detayları hakkında detaylı bilgileri bizlerle paylaştı.

Sinerjisi hiç bitmeyen, eğitim esnasında akıcı ve soruların uygulamalı eğitime doğru yön verdiği, eğitim aralarındaki sosyal aktivite zamanlarında etkileşimi yüksek olan İstanbul’dan ve İstanbul dışından gelen sosyal katılımcılara sahip güzel bir etkinlik daha sona erdi. Önümüzdeki aylarda Türkiye genelinde yapacağımız eğitimlerde tekrar sizlerle görüşmek üzere.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

7 YORUMLAR

  1. Hasan Yaşar ile İsmail Emrah Demirayak sizleri görmek çok güzeldi ayrıca eğitim çok eğlenceli ve sıcak bir ortam vardı sayenizde birçok kişi ile tanıştık davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim umarım başka bir eğitimde veya etkinlikte görüşmek üzere 🙂

  2. Abi herşey için çok teşekkürler, mükemmel bir etkinlikti. O kadsr bilgiyi depolamakla kalmadık, yeni insanlarla tanıştık. Güldük, eğlendik, cay içtik, yemek yedik.. Bir eğitimden daha fazlasıydı. Hakkınız ödenmez Iyiki varsınız 🙂

  3. Beklenenden daha fazlasını elde ettiren bir eğitim oldu. 2 günlük seo eğitimi almak için gittik oldukça fazla etkileşim kazandık. Hem sohbet ettik, hem çay içtik, hem fotoğraf/video çekildik hem sorularımızın cevaplarını aldık keyifli ve bir o kadarda eğlenceli bir 2 gündü emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bir sonraki etkinliğede mutlaka gelmeye çalışacağım..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

0
Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılara yaptıkları aramalarla ilgili en uygun sonuçları sunmaktır. Arama niyeti veya kullanıcı arama niyeti, arama yapan kullanıcıların gerçek niyetlerini ifade...