Ana SayfaPazarlamaTwitter 2019 Resmi Pazarlama Takvimi Yayınlandı

Twitter 2019 Resmi Pazarlama Takvimi Yayınlandı

-

Twitter, 2019’da pazarlamacıların sosyal medya stratejilerini yönlendirmeye yardımcı olmak için yeni ve ücretsiz bir pazarlama takvimi yayınladı.

2019 Resmi Pazarlama Takviminde 2019 yılında gerçekleştirilecek olan etkinlikler yer alıyor. Bunun yanında Twitter ekibi tarafından özel olarak yazılmış algoritma sayesinde, etkinliklerin her birinin ulaşması beklenen Tweet gösterim sayıları tahmin ediliyor.

Takvimdeki etkinlikler çok detaylı olarak konumlandırılmış. Sevgililer gününden, çoğu insanın bilmediği bir korsanlar gününe kadar mevcut.

Twitter indir – Android

Twitter indir – iOS

Twitter Pazarlama Takvimi

2019 Resmi Pazarlama Takvimi

Pazarlamacılar bu takvimi her yıl yaptıkları kampanyalar dışında farklı şeyler denemek için kullanabilir.

Örneğin, pizza restoranları 9 Şubat’ta yapılacak olan Ulusal Pizza Günü’nden yararlanmak isteyebilir. Twitter tarafından tahmin edilene göre 34 milyon tweet gösterimi olması bekleniyor.

Barlar ve restoranlar, 22 Şubat Ulusal Margarita Günü’nde tweet atarak tahmin ettiğinden daha fazla kokteyl satabilirler.

Twitter İstatistikleri Nasıl Analiz Edilir?

Bunlar Twitter’ın pazarlama takviminde yer alan etkinliklerden sadece birkaçı.

Takvimin tamamını görüntülemek için buradan indirin.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

0
Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılara yaptıkları aramalarla ilgili en uygun sonuçları sunmaktır. Arama niyeti veya kullanıcı arama niyeti, arama yapan kullanıcıların gerçek niyetlerini ifade...