Ana SayfaPazarlamaÜcretsiz 5 Dijital Pazarlama Sertifikası

Ücretsiz 5 Dijital Pazarlama Sertifikası

-

Gelişen teknoloji, eğitim alanında dijitalleşme ve online eğitimlerin artmasını sağladı. Bu sebeple internet üzerinden alınan eğitimler bize daha önce hiç olmadığı kadar geniş imkanlar sunmaya başladı. Online eğitimlerin başında ilgili alanınıza ait alabileceğiniz eğitimler ve sertifikalar gelmekte. Bu yazımızda sizlere ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz 5 dijital pazarlama sertifikasını göstereceğiz.

Ücretsiz Alabileceğiniz 5 Dijital Pazarlama Sertifikası

Google Dijital Atölye

Google, yaşa bakmaksızın her kitlenin dijital dünyaya adım atabilmesi için Dijital Atölye adlı projesini başlattı. Google Dijital Atölye, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, TOBB ve İŞKUR’un da içinde olduğu hem çevrimiçi hem de yüz yüze eğitimleri kapsayan ücretsiz bir programlar sunuyor.

Google Ads

Dijtal dünyada reklam denince akla gelen ilk Google Ads (Google Adwords) oluyor. Google Ads, kendi içindeki eğitim dökümanları ile sertifika alabilmeniz için gerekli araçları sunuyor. Academy for Ads‘ye gidip, ücretsiz sunulan sertifikalara sizde sahip olabilirsiniz.

Link Research Tools

Link analizi konusunda kendisinden önde çok büyük rakipleri olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde kendisini duyurmuş olan Link Research Tools, başarısını geliştirdiği Link Detox algoritmasına borçlu diyebiliriz. Bu araç zararlı linkleri tespit ederek size gerekli raporları sunuyor. Bunun dışında sunduğu diğer araçlar ile çeşitli ve deren analizler yapılabiliyor. LTR’nin size sunduğu sertifikayı ve verdiği eğitimleri alarak edinebilirsiniz.

Woorank

Woorank, sitenizi hızlı ve derin bir şekilde analiz eden SEO denetim ve dijital pazarlama aracıdır. Sitenizi baştan sona Google gibi inceleyerek rapor çıkartır ve bu rapor sonucunda hatalarınızı düzeltmeniz için bazı ipuçları sunar. Verdiği online eğitimler sayesinde bir çok kişiyi bilgi sahibi yapan firma, ücretsiz olarak sertifika vermeye devam ediyor. Woorank Online Eğitim sayfasından eğitim merkezine ulaşabilirsiniz.

Hubspot Inbound

Inbound pazarlama kavramını sektöre kazandıran öncü firma Hubspot, bu konudaki gerekli eğitimleri ve sertifikalarıda ücretsiz olarak sunuyor. Inbound marketing, email marketing, content marketing gibi pazarlamaya dair bir çok önemli alanda sertifika sahibi olabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

0
Günümüz Dijital Dünyasında, reklam ve pazarlama stratejileri hızla değişmektedir. Bu değişimde en önemli rol oynayan şeylerden biri de farklı dijital reklam modellerinin olmasıdır.  Interstitial Reklamlar Interstitial...
SWOT Analizi Nedir?

SWOT Analizi Nedir?