Ana SayfaPazarlamaYenilenmiş Özellikleriyle Google Apps Artık G Suite

Yenilenmiş Özellikleriyle Google Apps Artık G Suite

-

Dünya üzerindeki tüm işletmeler sürekli koşturmaca içindeler ve neredeyse 24 saat olan gün yetmiyor, yetemiyor. Çalışanlar için çeşitli araçlar kullanarak zaman tasarrufu veya zaman düzenlemesi yapmak mümkün ama sürekli gelişen teknoloji ile oyunun kuralları değişiyor ve buna ayak uydurmak gerekiyor. İşletmelerin boyutu bu değişimlerin yapılmasını doğrudan etkiler, büyük şirketlerin büyük değişimleri olacağı için süreç sancılı ve daha uzun olur. Şirketlerde çalışanlara destek olmak için kullanılan teknolojik gelişmeler ve yenilikler ne kadar yardımcı olabiliyor? Zamanın yetmemesinde şikayet eden çalışanların seslerini azaltmaya yetiyor mu? Google bu sancıları yıllar öncesinde görmüş, çalışanlara ve doğal olarak işletmelere katkı sağlayabilmek için 10 yıl önce Google Apps’ı hayata geçirdi. Bu görevi daha iyi yansıtabilmesi için yenilenmiş özellikleriyle Google apps artık G Suite.

Yenilenmiş Özellikleriyle Google Apps Artık G Suite

Google Apps Artık G Suite

G Suite akıllı uygulamalar (Gmail, Google Dokümanlar, Google Drive, Google Takvim, Hangouts ve diğer araçları) baştan dizayn edilerek gerçek zamanlı olarak veri transferi sağlıyor. Google bu hamlesi ile kullanıcıları birbirine bağlamayı ve entegre çalışmaları için ortam oluşturma hedefini bir adım daha ileriye taşıyor. Kendisiyle çalışan firmaların rekabetçi piyasa koşullarında rekabet edebilmesini sağlamak için daha hızlı, daha çevik ve vurucu olması gerektiği ve bunun bir takım ruhu olarak düşünülerek ortak çalışılmasını da vurguluyor.

Google, G Suite ile birlikte cihazlar ve uygulamalar arasındaki veri transferi aracılığı ile kullananların ve bağlı oldukları takımların -belki de büyük adım atılmasını sağlayacak büyük fikirleri barındıran- aklında geçenleri bir kenara not alıp kendi hayal dünyalarında geliştirmelerine destek olmaya devam ediyor.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

SEO'ya Ne Kadar Zaman ve Para Ayırmalıyım?

SEO’ya Ne Kadar Zaman ve Para Ayırmalıyım?

0
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), çevrim içi görünür olmanıza, hedef kitlenize ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek için gerekli bir stratejidir. SEO çalışmaları zaman ve emek gerektiren uzun...