Ana SayfaSEO2. Arama Motoru Zirvesi 5 Mayıs’ta! #aramamotoruzirvesi

2. Arama Motoru Zirvesi 5 Mayıs’ta! #aramamotoruzirvesi

-

Dijital pazarlama dünyasının odak noktasında olan ve hem kurumların hem kişilerin ulaşmaya çalıştıkları bir hedef bulunuyor. Kişiler veya kurumlar hazırladıkları iş planında koydukları hedefler doğrultusunda ciddi bir emek harcıyor. Bilginin erişilebilirliğinin çok kolay hale getirmesinin meydana getirdiği ciddi bir zaman problemi ve iş hayatıyla sosyal hayatın çizgilerinin artık ayırt edilemediği bir dönem yaşıyoruz. Bir iş günü bittiğinde arkamızda tamamlanmamış işler kalmadığı zaman hemen hemen hiç olmuyor. Sosyal hayatın artık kariyer odaklı şekilde programlandığı günümüzde, işlerin hakkıyla yapılabilmesi ve müşterilerin memnun olmasını sağlamak için günceli çok sıkı takip etmek gerekiyor. Günceli sıkı takip etmek ve yeni gelişmelerle alakalı tüyolar almak için büyük çaba harcanıyor. Veri akışının ve zaman yönetiminin çok kritik olduğu bu dönemde arama motoru pazarlamasına katkı sağlayabilmek için 2. Arama Motoru Zirvesi’ni düzenliyoruz. Etkinliğin amacı bilgi birikimleri ile sektöre tecrübelerini aktaracak uzmanlarla sektöre ilgi duyan ve ilgilenen herkesi buluşturmak. Aramamotoru.com 2018 Etkinliği 5 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

Mobil internetin pik yaptığı günümüzde her an veri akışı olarak gerçekleşen yeni dijital dünyada okuyuculara ulaşmak ve veri akışını yönetmek kritik önem seviyesine sahip. Arama motoru pazarlaması denildiği zaman genellikle ilk akla gelen SEO çalışmaları oluyor. Aslında arama motoru pazarlaması çok yönlü ve alternatif pazarlama yöntemlerine sahip. Etkinliğimizde SEO, SEM, fenomen iletişimi, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili uzmanların tecrübelerini katılımcılara aktarmasını hedefliyoruz.

Etkinlik boyunca bizlerle olacak sponsorlarımız Moof Dijital Reklam Ajansı, Codevist Bilişim Teknolojileri, Dijital Pazarlama OkuluBahçeşehir Üniversitesi, Biletmar ve Başakşehir Living Lab’e destekleri için teşekkür ederiz.

.

2. Arama Motoru Zirvesi Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Türkiye’de arama motoru pazarlaması ile ilgili farkındalık sağlamak istediğimiz ve sektörün gelişimine katkıda bulunacak veri akışı oluşturmayı hedeflediğimiz 2. Arama Motoru Zirvesi 5 Mayıs 2018’de Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Aramamotoru.com 2018 Etkinliği İmza İnternet Teknolojileri tarafından düzenlenmektedir.

Aramamotoru.com 2017 Etkinliği: Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs’ta!

2. Arama Motoru Zirvesi Konuşmacı Programı

Bu panele 2 konuşmacı daha eklenecek.
Bu panele katılacak konuşmacılar olacak.

2. Arama Motoru Zirvesi 2018’de Bahçeşehir Üniversitesi katılımcılarıyla buluşacak.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

Binance Smart Chain Nedir?

0
Blokzinciri ekosisteminde, yeni ağlar geliştirilmeye devam ediyor ve kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor. BSC, yani Binance Smart Chain ağı bunlardan biridir. Kullanıcılara, token -...