Ana SayfaSEOGoogle Etkinlik Arama Özelliği, Bilet Rezervasyonu İçin Daha Fazla Ayrıntı Sunacak

Google Etkinlik Arama Özelliği, Bilet Rezervasyonu İçin Daha Fazla Ayrıntı Sunacak

-

Google etkinlik arama özelliği alacağı güncelleme ile birlikte, bilet rezervasyonu yapan kullanıcıların, yer, zaman, bilet sağlayıcısı gibi yeni bilgilere erişmesini sağlayacak.

Google Etkinlik Arama Özelliği Yenileniyor

Google, etkinlik arama sonuçlarındaki değişliği duyurdu. Etkinlik pazarlayan şirketlerin, ilk ekledikleri etkinliklerden, en son eklediklerine kadar tüm etkinliklere ait özellikleri ve ayrıntıları genişletti.

Gelen güncelleme sonrasında, biletler hakkında daha fazla bilgiye erişimin açılacağını açıklayan Google, bunu kullanıcıların güvenliği için olduğunu da ekledi. Bununla birlikte kullanıcılar artık etkinlikleri kaydedebilir ve başkaları ile paylaşabilir.

Önerilen Yazı: Google Takvim Uzun Süre Sonra Güncellendi

Bu yeni özelliklerin önümüzdeki hafta içerisinde yayına alınması bekleniyor.

Tüm bu özellikleri çalışır halde görmek için, ABD’de ücretsiz konser veya yakınımdaki etkinlikler araması yapabilirsiniz.

 

Yeni Google Etkinlik Arama Özelliği

Google etkinlik arama bölümü 1 yıl önce böyle gözüküyordu;

Eski Google Etkinlik Arama Özelliği

Google, yeni güncellemede, kullanıcıların tek bir sağlayıcıya bağlı kalmaması için, sağlayıcı seçme özelliğini de ekledi. Kullanıcılar istediği sağlayıcıyı seçip, onun üzerinden biletlerini alabilecekler.

Önerilen Yazı: Google Hız Güncellemesi Artık Tüm Kullanıcılar İçin Aktif

google-etkinlik-arama-ozelligi-yeni-guncelleme

Maalesef bu özellik henüz aktif değil. Google blogunda bu konuyla alakalı yayınladığı yazıyı, güncellemeyi birkaç gün geri çektiği için yayından kaldırdı.

Kaynak: Search Engine Land

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Site Hızı: Dijital Dönüşümün Anahtarı Nedir?

Site Hızı: Dijital Dönüşümün Anahtarı Nedir?

0
Site hızı, bir web sitesinin içeriğini kullanıcının görüntüleyebilmesi için ifade edilen  yüklenme süresidir. Kullanıcının bir web sitesinde tarayıcılara girmeye başladığı andan itibaren site tamamen...