Ana SayfaPazarlamaCloud & Hosting Sektörünün Devleri Hosting Talk Global’de Buluşuyor!

Cloud & Hosting Sektörünün Devleri Hosting Talk Global’de Buluşuyor!

-

ICANN ve .Istanbul Registry ana sponsorluğunda düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı ve geniş katılımlı cloud teknolojileri etkinliklerinden biri olan Hosting Talk Global, 12 -13 Nisan’da Grand Cevahir Otel’de 2. kez kapılarını ziyaretçilerine açıyor. Cloud & Hosting sektörünün önemli isimlerini bir araya getirecek olan etkinlik, 15’in üzerinde oturumda; Plesk, DigitalOcean, GoDaddy, RedHat ve Microsoft gibi birçok global firmanın fikir önderi ile dünyadan ve Türkiye’den 400’den fazla sektör profesyonelini bir araya getiriyor. Bu yılın konuşmacıları arasında Hindistan’ın domain ve hosting alanındaki en büyük şirketleri; Resellerclub, Logicboxes ve Bigrock’ı 1.2 Milyar Dolar gibi bir rakamla Endurance grubuna satan Radix’in CEO’su Bhavin Turakhia, dünyanın en çok tercih edilen hosting kontrol paneli Plesk’in Kıdemli Başkan Yardımcısı Lukas Hertig, DigitalOcean Senior Partnership Manager Mohan Ram, CloudFest CEO’su Soeren von Varchmin ve Microsoft’tan Açık Kaynak Stratejisi Yöneticisi Kaan Demircan gibi isimler yer alıyor.

Türkiye’de Hosting sektörünün bilinen isimlerinden Burkay Yapağcıoğlu tarafından düzenlenen ve Hosting & Cloud sektöründe marka haline gelen Hosting Talk Global, 12-13 Nisan’da Grand Cevahir Otel’de kapılarını ziyaretçilerine açacak. İş dünyası ve teknoloji severleri buluşturmayı amaçlayan Hosting Talk Global’de, Cloud & Hosting sektörünün geleceği, yeni cloud teknolojiler ve Türkiye ve dünyadaki cloud yatırımları konuşulacak.

Yeni Uzantılar Sıralamada Nasıl Rol Oynuyor?

Hosting Talk Global’e Cloud ve Hosting sektörünün öncüleri geliyor

İstanbul Grand Cevahir Otel’de iki gün sürecek ve 30’dan fazla oturum ile misafirlerini ağırlayacak olan Hosting Talk Global ile katılımcılar, birbirinden kıymetli hem yerli hem de yabancı 30’a yakın fikir önderini dinleme şansına sahip olacak.

Zirvenin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında Flock / Radix’in kurucu ve CEO’su Bhavin Turakhia, Plesk Kıdemli Başkan Yardımcısı Lukas Hertig, DigitalOcean Senior Partnership Manager Mohan Ram ve CloudFest CEO’su Soeren von Varchmin bulunuyor.

Cloud & Hosting sektörü ile ilgili anlatacakları merakla beklenen etkinliğin diğer konuşmacıları ise; Microsoft Açık Kaynak Stratejisi Yöneticisi Kaan Demircan, ICANN Küresel Toplantı Operasyonlarının Başkan Yardımcısı Nick Tomasso, Domain Yatırımcısı Kıvılcım İstanbulluoğlu, Mosanta kurucusu İlyas Teker, Red Hat Kıdemli Çözüm Mimarı Koray Şeremet, GoDaddy Bölge Müdürü Selina Bieber, StorPool’un CEO’su Boyan Ivanov, ÇözümPark kurucusu Hakan Uzuner, Kloia Cloud ve DevOps Danışmanı Derya Sezen, BGA Genel Müdürü Huzeyfe Önal, ICANN Registry Services Manager Mert Saka, UzmanPosta kurucusu Gökalp Çakıcı, ICANN Orta Doğu Bölge Sorumlu Yöneticisi Fahd Batayneh, Site.pro CEO’su Filip Borcov, .CLUB Pazarlama Direktörü Nivu Hussain, Güzel Hosting kurucu ve CEO’su Cihan Nimsi, VirtualMetric Yazılım Mimarı Yusuf Öztürk, Radix Channel Partnerships Divya Bakshi ve Google Cloud Platform Expert İsmail Baskın.

CloudFlare RailGun Nedir? Neden Railgun Kullanmalıyız?

Cloud & Hosting sektörünün buluşma noktası

Türkiye ve dünyanın önde gelen alan adı yatırımcıları, web hosting firmaları, cloud servis sağlayıcıları, domain kayıt firmaları, yazılım firmaları, e-ticaret yazılımı üreten firmalar, altyapı sağlayıcıları ve bireysel son kullanıcılar da dahil olmak üzere cloud & hosting sektöründe yer alan her türlü oyuncuyu bir araya getirecek Hosting Talk Global’in en öne çıkan noktalarından bir tanesi de, her katılımcının bilgi yoğunluğu yüksek panellere ve sektöründe öncü profesyonel isimlerin yöneteceği  atölye çalışmalarına katılarak sektöre dair yeni fikirleri deneyimleyebilecek olması.

Siz de işinize neler kazandırabileceğinizi uzmanlarla birlikte deneyimlemek istiyorsanız, Cloud & Hosting sektöründen 250’nin üzerinde firma temsilcisinin bulunacağı bu eşsiz atmosferde yerinizi alabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve katılım için: https://www.thehostingtalk.com/

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

0
E-posta pazarlaması dijital pazarlamada önemli bir yere sahiptir. Maili okuyan müşterilerin dikkatini cezbetmek ve yolladığınız e-postaların okunmasını zevkli ve kolay bir hale getirmek istiyorsanız,...