Ana SayfaSosyal MedyaInstagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir?

Instagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir?

-

Instagram işletme profiline nasıl geçilir. Instagram, gün geçtikçe artan takipçi sayısıyla birçok işletmenin ekmek kapısı oldu. Uygulamaya eklenen işletme profiliyle, satıcı ve alıcı arasında iletişim yönünde oldukça önemli bir özellik olduğu kadar güvenilirliğinizi artırarak İnstagram’da yasal satış yapan firmalar arasına da girebilirsiniz.

Instagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir ?

Instagram işletme profili nedir? İşletmenizin sahip olduğu bu hesap sayesinde istatiksel verileri kolay bir şekilde takip eden veya bir kurumun ürün vb. reklamlarını tanıtması için  kullanıcıların geçiş yaptığı bir sistem diyebiliriz. Adım adım instagram kişisel hesabımızı işletme hesabına dönüştürelim

Instagram İşletme Profiline Nasıl Geçilir

  • İnstagram işletme profiline geçmek için ilk önce bir Facebook sayfasına sahip olmanız gerekmektedir.
  • Instagram profil sayfanızın ayarlardan hesap kısımda yer alan işletme profile geç yazısına tıklayın.
  • Sizi Facebook sayfasına yönlendirecektir.
  • Facebook sayfasında giriş yaptıktan sonra bilgileriniz instagram sayfasına bağlanacaktır. Aktarılan bilgiler kısmın yanında işletmenize ait bir telefon numarası, internet adresi ve mail adresi gibi bilgileri paylaşmanızı isteyecektir.

İşletme profiline sahip olarak kaç kişinin gördüğünü, o gönderi üzerinden kaç kişinin profilinize geldiğini, paylaştığınız hikaye ve gönderilerin istatiksel verileri doğrudan ulaşılmasını sağlar.

İşletme hesabı gizli olma olanağı yoktur. Profil herkese açık şekilde görüntülenmektedir. Diğer farkı iletşim bilgilerinin yer alması ile takipçiler kolay birşekilde iletişime geçiyor olmaları.

İnstagram işletme profilini size göre olmadığını anladınız ve hesabınızı kişisel profile geri çevirmek istiyorsunuz tek yapmanız gereken instagram profil hesabından ayarlardan kişisel profil hesaba geçiş seçeneğine tıklayarak geçiş sağlayabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

0
Günümüz Dijital Dünyasında, reklam ve pazarlama stratejileri hızla değişmektedir. Bu değişimde en önemli rol oynayan şeylerden biri de farklı dijital reklam modellerinin olmasıdır.  Interstitial Reklamlar Interstitial...
SWOT Analizi Nedir?

SWOT Analizi Nedir?