AramaMotoru.com’un da yayıncıları arasında yer aldığı en sevilen haber takip uygulamalarından Bundle’ın yepyeni versiyonu uygulama marketlerdeki yerini aldı! Sevilen haber uygulaması Bundle yenilendi! Bundle App 2.5 büyük bir değişim ile yeni versiyonunda eskisinden çok daha üstün bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

Yeni Bundle’da Kullanıcı Deneyimi Ön Planda

Bundle dünyanın her noktasından 12 binden fazla yayıncıyı kullanıcılarla buluşturan bir haber uygulaması. Bundle uygulaması ile hem kullanıcılar dilediği mecralardan kendilerine özel bir haber akışı oluşturmasına olanak sağlıyor hem de ilgi alanlarınıza göre en önemli haberleri ve son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle gündemi takip etmenize olanak veriyor. Gündem, oyun, teknoloji, otomobil, spor, finans, eğlence gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de hemen hemen tüm kaynaklardan her gün on binlerce içerik Bundle haber akışında okuyucuyla buluşuyor.

Yüzde yüz Türk bir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan Bundle globalde de Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da kendine özgü bir okuyucu kitlesine sahip. Şık tasarımı ile dikkat çeken ve kullanıcı skoru Google Play Store’da 5 üzerinden 4.6 yıldıza sahip olan Bundle, Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi. Apple App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihleri arasında yer alarak önemli bir başarıya imza attı.
Aramamotoru.com’u sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle uygulamasından da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra “Arama Motoru araması yapıp takip listenize eklemeyi unutmayın!
App Store Bundle indir
Google Play Bundle indir

No Responses

  1. Pingback: 2019 Nisan Ayı Özeti - Hasan Yaşar
    Posted on 10 Nisan 2019

Give a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.