Ana SayfaPazarlamaYouTube Ads Leaderboard Haziran 2019 Kazananları Belli Oldu

YouTube Ads Leaderboard Haziran 2019 Kazananları Belli Oldu

-

YouTube Ads Leaderboard Haziran kazananları belli oldu. Her ay ve yıl sonunda yayınlanan Youtube Ads Leaderboard’da, yaratıcılık ve reklamcılık alanında türünün en iyi örnekleri listeleniyor.

YouTube Ads Leaderboard Haziran 2019 kazananları belli oldu

YouTube üzerinde her dakika 300 saatlik HD video izleniyor. Bu durum da YouTube üzerinde yayınlanan reklamları çok değerli kılıyor. YouTube da her ay YouTube üzerinde reklamcılık ve yaratıcılık alanında en iyi reklamları YouTube Ads Leaderboard’da yayınlıyor.

YouTube Ads Leaderboard Haziran 2019 – En iyi 10 reklam

1 – Garanti BBVA Geleceğin Fırsatları Sizinle – Garanti BBVA

Yakın zamanda adını Garanti BBVA olarak değiştiren Garanti Bankası kendi reklam üslubu ile bu durumu tüm Türkiye ile paylaştı. İşte Garanti BBVA’nın YouTube üzerinde yayınladığı reklam.

2 – Gerçek Haz Peşinde – Magnum Türkiye

Listenin ikinci sırasında Magnum Türkiye’nin Ajda Pekkanlı gerçek haz peşinde reklamı yer alıyor.

3 – MAX YouTube Star – MAX TV

Max Youtube Star yarışmasında finalistler belli oldu. En çok izlenene videonun sahibi finalist yarışmanın kazananı olacak. MAX TV de bununla alakalı bir reklam filmi çekerek YouTube üzerinde yayınladı. İşte o reklam filmi;

4 – #SeniSeviyorumBaba  Kiğılı Babalar Günü Reklam Filmi 2019 | Kiğılı

Kiğılı’nın hazırladığı duygusal babalar günü reklam filmi listenin 4. sırasında yer alıyor. Geçte olsa #SeniSeviyorumBaba demeyi unutma mottosu ile yayınlanan reklam filmi izleyenleri duygulandırıyor.

5 -Aras Bulut İynemlili Yeni Egea Sport Reklam Filmi – Fiat Türkiye

Son zamanlardaki projeleri ile adından sıkça söz ettiren oyuncu Aras Bulut İynemlinin oynadığı yeni Fiat Egea Sport reklam filmi listeye 5. sıradan giriyor.

YouTube Ads Leaderboard Haziran 2019 listesindeki ilk 5 reklam bunlar. Listenin tamamına ulaşmak için ThinkWithGoogle‘ı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

seo uyumlu içerik nedir içerik üreticiliği seo içerik içerik hazırlama

İçerik pazarlama ile marka bilinirliği nasıl sağlanır?

0
İnsanlar markanızın varlığından haberdar değillerse sizden alışveriş yapamazlar. Marka bilinirliğinin amacı da tam olarak budur. Marka bilinirliği, insanların size ihtiyaç duyduklarında işletmenizi tanımalarına ve...