Ana SayfaSEO2. Arama Motoru Zirvesi Konuşmacı Programı Belli Oldu #aramamotoruzirvesi

2. Arama Motoru Zirvesi Konuşmacı Programı Belli Oldu #aramamotoruzirvesi

-

Arama motoru pazarlaması denildiğinde akla gelen hemen her farklı kanaldan alanında uzman kişilerin yer alacağı ve sektörle ilgili herkes için önemli bilgi akışının gerçekleşeceği 2. Arama Motoru Zirvesi konuşmacı programı belli oldu.

Mobil trafiğin zirve yaptığı günümüzde her anın veri akışı içinde geçtiği yeni dijital dünyada okuyuculara ulaşmak ve elde edilen büyük verinin akışını yönetmek kritik bir önem taşıyor. Arama motoru pazarlaması denilince genellikle ilk akla gelen SEO çalışmaları oluyor fakat arama motoru pazarlaması çok yönlü ve alternatif pazarlama yöntemlerine sahip. 2. Arama Motoru Zirvesi’nde SEO, SEM, fenomen iletişimi, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili uzmanların tecrübelerini katılımcılara aktarmasını hedefliyoruz.

2. Arama Motoru Zirvesi 5 Mayıs’ta! #aramamotoruzirvesi

2. Arama Motoru Zirvesi Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Türkiye’de arama motoru pazarlaması ile ilgilenen herkese bir şeyler katmasını istediğimiz ve sektörün gelişimine katkıda bulunacak veri akışı ve networking oluşturmayı hedeflediğimiz 2. Arama Motoru Zirvesi 5 Mayıs 2018’de Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Aramamotoru.com 2018 Etkinliği İmza İnternet Teknolojileri tarafından düzenlenmektedir. Etkinlik boyunca bizlerle olacak sponsorlarımız Moof Dijital Reklam AjansıCodevist Bilişim TeknolojileriDijital Pazarlama OkuluBahçeşehir ÜniversitesiBiletmar ve Başakşehir Living Lab’e destekleri için teşekkür ederiz.

2. Arama Motoru Zirvesi Konuşmacı Programı

.

Etkinlik
Başlangıç Bitiş Panel Adı Konuşmacılar
09:00 09:40 Kayıtlar ve Networking
09:40 10:00 Açılış Konuşması
10:00 11:00 SEO Hasan Yaşar
Mert Erkal
Celilcan Topçuoğlu
11:00 11:20 Ara
11:20 13:00 İçerik Pazarlaması Funda Güleç
Ahmet Beliktay
Hamza Şamlıoğlu
Haydar Özkömürcü
İsmail Emrah Demirayak
13:00 14:00 Ara
14:00 15:00 Fenomen İletişimi Odun Herif
Hakan Kaan
Mert Kuşkapan
15:00 15:20 Ara
15:20 16:40 Dijital Reklamcılık Yasin Kaplan
Özgür Ekinci
Emre Burdurlu
Ali Kemal Yalçın
16:40 17:00 Çekiliş ve Yarışma
İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

0
Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılara yaptıkları aramalarla ilgili en uygun sonuçları sunmaktır. Arama niyeti veya kullanıcı arama niyeti, arama yapan kullanıcıların gerçek niyetlerini ifade...