Sonuçları görmek ve/veya aramayı sonlandırmak için "esc" tuşuna basın.

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İkinci Çeyrek

İlkini Ocak 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi başlığıyla ikincisini Nisan 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İlk Çeyrek başlığıyla paylaştığımız yazılar ile internet ve teknoloji kategorisinde yer alan kişilerin etkinliğini Klout puanları üzerinden sıralamış ve sizlerle paylaşmıştık. Hazırladığımız form ile eksik olan ve gözümüzden kaçan eksik olan kişileri de ekledik. Son zamanların trend kavramı Influencer Marketing ‘in getirisi sektörel influencerları liste olarak bulacağınız listeyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

İlk listeyi yayınladıktan sonra olumlu veya olumsuz tepkiler oldu, ikinci listede de benzer tepkilerle karşılaştık. İlk yazıda da belirttiğimiz gibi liste bilinirliği olan kişilerden ve takipçilerimizin çeşitli paylaşımlarda önerdikleri kişilerden oluşuyor. İlk liste sonrasında eksik olan ve bize iletilen sektör kişilerini listeye ekledik. Hazırladığımız form ile eksik olan ve gözümüzden kaçan eksik olan kişileri de ekledik. Güncel puanları üzerinden tekrar sıralayarak sizlerle paylaşıyoruz. Yine de olması gerektiğini düşündüğünüz kişiler varsa buradan ekleyebilirsiniz.

Daha öne sizlerle paylaştığımız Klout Skoru Nasıl Arttırılır? yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

2017 İkinci Çeyrek Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi

1 81 Serdar Kuzuloğlu twitter.com/mserdark
2 80 Ekin Kollama twitter.com/ekinkollama
3 79 Barış Özcan twitter.com/BarisOzcan
4 79 Ali Rıza Babaoğlan twitter.com/alibabaoglan
5 78 Timur Akkurt twitter.com/timurakkurt
6 78 Haydar Özkömürcü twitter.com/Hozkomurcu
7 72 Said Ercan Karahasan twitter.com/saidercan
8 71 Muharrem Taç twitter.com/muharremtac
9 70 Erdem Erkul twitter.com/ErdemErkul
10 70 Sertaç Doğanay twitter.com/sertacdoganay
11 69 Serkan İnci twitter.com/srkninci
12 67 Hamza Şamlıoğlu twitter.com/TEAkolik
13 67 Mert Kuşkapan twitter.com/mertkuskapan
14 67 Oğuz Serdar twitter.com/oguzserdar
15 66 Umut Yildiz twitter.com/umutayildiz
16 66 EMRAH KOZAN twitter.com/emrahkozan
17 66 Özer Dölekoğlu twitter.com/wrzl
18 65 Alemşah Öztürk twitter.com/alemsah
19 65 Mahir Atala twitter.com/mahiratala
20 65 Funda Güleç twitter.com/fundalina
21 65 Savaş Doğan twitter.com/kefukar
22 65 Deniz Ergürel twitter.com/denizergurel
23 65 Nevzat Aydın twitter.com/zagortenay76
24 64 Erdal Kaplanseren twitter.com/kaplanseren
25 64 Sina Afra twitter.com/SinaAfra
26 64 Yiğit Konur twitter.com/yigitkonur
27 64 Fırat Demirel twitter.com/firatdemirel
28 64 murat kgirgin twitter.com/muratkgirgin
29 64 Burak Bayburtlu twitter.com/burak
30 63 Metehan Karatas twitter.com/metehankaratas
31 63 Burçak Çubukçu twitter.com/burcakcubukcu
32 63 Serkan Ünsal twitter.com/serkanunsal
33 63 Safa Paksu twitter.com/spaksu
34 63 Emre Güzer twitter.com/emreguzer
35 62 İsmail Hakkı Polat twitter.com/ismailhpolat
36 62 Coşkun Taşdemir twitter.com/ctasdemir
37 62 Ercüment Büyükşener twitter.com/ercumentb
38 62 Murat YILDIZ twitter.com/murat_yildiz
39 62 Erkan Saka twitter.com/sakaerka
40 62 Buğra Ayan twitter.com/bugraayan
41 62 Fatih Aker twitter.com/mesutbahtiyar
42 62 Hüseyin Mert twitter.com/hmert
43 62 Hasan Başusta twitter.com/hasanbasusta
44 61 Mustafa Duran twitter.com/mustafaduran
45 61 Özgür Alaz twitter.com/ozguralaz
46 61 Ömer Ergin twitter.com/omERgin
47 61 Ekim Nazım Kaya twitter.com/ekimnazimkaya
48 61 Ahmet Usta twitter.com/ahmetusta
49 61 Tayfun Erbilen twitter.com/tayfunerbilen
50 60 Barış Akpolat twitter.com/barisakpolat
51 60 Hasan Yaşar twitter.com/HasanYasar
52 60 İlyas Teker twitter.com/ilyasteker
53 60 Gökhan Ahi twitter.com/MGokhanAhi
54 60 Fatih Gürcan Balaban twitter.com/fatihgurcan
55 60 İlker Serdar Çetinkaya twitter.com/ilkerSerdar
56 60 Deniz Utku twitter.com/denisutku
57 60 Görkem çetin twitter.com/gorkemcetin
58 60 Damla Pekgöz twitter.com/ayemnut
59 60 Selin Yetimoğlu twitter.com/SelinYetimoglu
60 60 Cem Sertoğlu twitter.com/csertoglu
61 60 Fatih Özdemir twitter.com/fozdemircom
62 60 Barış Aksoy twitter.com/Baris
63 59 Kozan Demircan twitter.com/Khosann
64 59 Süleyman Sönmez twitter.com/ssonmez
65 59 Arman Acar twitter.com/rmncr
66 59 Ahmet Beliktay twitter.com/ahmetbeliktay
67 59 zehra doruk twitter.com/zehradoruk
68 59 Aykut Özdemir twitter.com/olivertivit
69 59 Ahmet Alp Balkan twitter.com/ahmetalpbalkan
70 59 Tamer Şahin twitter.com/tamersahin
71 59 Tayfun Demir twitter.com/tayfundeemir
72 59 Halit Altunterim twitter.com/halidox
73 59 Umut AYDIN twitter.com/umutaydin
74 59 Tolga Arıcan twitter.com/tolgaarican
75 59 Mehmet Ali Peker twitter.com/MehmetAliCode
76 58 Necip Murat twitter.com/Necip_Murat
77 58 Onur Çetin twitter.com/onurcetin
78 58 Hakkı Alkan twitter.com/hakki_alkan
79 58 Işıl Yılmaz Sümer twitter.com/isilyilmaz
80 58 Mustafa Rıdvan Özdemir twitter.com/mridvano
81 58 Rodin Alper Bingöl twitter.com/RodinAlper
82 58 Mevlana Gürbulak twitter.com/mevlanam
83 58 Osman Tok twitter.com/banktakiadam
84 58 Taha Büyüktaş twitter.com/tahabuyuktas
85 58 Deniz Devrim Cengiz twitter.com/denizcengiz
86 58 Yiğit Kalafatoğlu twitter.com/yicit
87 57 Yaprak Yapsan twitter.com/yapriko_
88 57 Beybin Esen twitter.com/beybinesen
89 57 Kahraman Uğurlu twitter.com/kahramanugurlu
90 57 Arda Kutsal twitter.com/ardakutsal
91 57 Burak Büyükdemir twitter.com/burakbuyukdemir
92 57 Ümit Büyükyıldırım twitter.com/umit2050
93 57 Furkan Oymak twitter.com/myfurkanoymak
94 57 Lokman Ökten twitter.com/lokmanokten
95 57 Dağhan Uzgur twitter.com/DaghanUzgur
96 57 Yasin Kaplan twitter.com/yasinkaplan
97 57 Emrah Kaya twitter.com/Emrahkaya
98 56 Şahin Seçil twitter.com/Sahin_Secil
99 56 Daron Yöndem twitter.com/daronyondem
100 56 Tolga Tatari twitter.com/tolgatatari

Paylaştığımız liste Klout puanlarına göre hazırlanmıştır. İnternet ve teknoloji kategorisindeki herkes yer almıyor olabilir, olası eksiklikler için şimdiden özür dileriz. Listede olması gerektiğini düşündüğünüz kişileri Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi Öneri Formu 3. Çeyrek formunu kullanarak ekleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

3 Yorum

Hasan Yaşar WhatsApp Röportajı #kargayakonuş - Dijital Karga

[…] Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İkinci Çeyrek […]

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 Üçüncü Çeyrek - aramamotoru.com

[…] ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İlk Çeyrek ve Temmuz 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İkinci Çeyrek başlığıyla paylaştığımız yazılar ile internet ve teknoloji kategorisinde yer alan […]

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 Dördüncü Çeyrek – Suni Zeka

[…] Temmuz 2017 Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İkinci Çeyrek […]


Yorum yap

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.