Ağustos ayında İstanbul’da yaptığımız 1. SEO Eğitimi, Eylül ayından Konya’da yaptığımız 2. SEO Eğitimi, arka arkaya İstanbul’da yaptığımız 3. Seo Eğitimi ve AramaMotoru.com SEO Eğitimi #4 Teknoloji Blogger Özel ile sizlerle birlikteydik. Şişli’deki KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi‘nde gerçekleştirdiğimiz 5. SEO Eğitimi sonrası yine anadoluda Gazantep’te 6. SEO eğitimi için sizlerle birlikteydik. Yine Kworks Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde 7. SEO Eğitimi gerçekleştirdik. 8. SEO Eğitimi için Bursa’da sizlerleydik. Eğitim boyunca bizimle olan herkesin oldukça aktif dahil olduğu ve yüksek iletişim seviyesinde geçen bir eğitim oldu. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM)’nde gerçekleştirilen 8. SEO Eğitimi ardında güzel anılar bırakarak sona erdi.

Farkı Ben Tasarlarım projesi kapsamında engelli kardeşlerimizle birlikte güzel bir gün geçirdik.  Küresel Girişimci Engelliler Derneği, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı ve Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi desteğiyle ücretsiz olarak verdiğimiz Bülent Sakarya’nın Web Tasarım eğitimini destekleyici nitelikle verdiğimiz eğitimde SEO eğitimine ek olarak internetten para kazanma yöntemleri hakkında bilgi aktarımında bulunduk. Hasan Yaşar’ın verdiği SEO eğitiminde katılımcıları merak ettiği tüm detaylar yer aldı, soru cevaplarla pekiştirilen enerjisi yüksek bir SEO Eğitimi geçirdik. Yepyeni yüzler, yepyeni ilgi dolu insanlar ve yepyeni sorularla eğitime gelip hem kendine hem de bize katkıda bulunan hafta sonunu eğitime ayıran ve bizimle olan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Başlangıcından bitişine kadar katılımcıların aktif olduğu Bursa’nın pozitif enerjisini hissettiren uygulamalı anlatımın katılımcıların aklındaki sorulara net cevaplar bulduğu, sosyal paylaşım zamanlarının yetmediği ve eğitim sonrasında da devam edeceği aşikar olan 8. SEO Eğitimi tamamlandı. Önümüzdeki aylarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde de eğitimlerde sizlerle olacağız. Bir sonraki eğitimde tekrar görüşmek üzere.

Önümüzdeki süreçte yepyeni eğitimlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Give a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.