Ana SayfaSEO8. SEO Eğitimi Bursa'da Tamamlandı

8. SEO Eğitimi Bursa’da Tamamlandı

-

Ağustos ayında İstanbul’da yaptığımız 1. SEO Eğitimi, Eylül ayından Konya’da yaptığımız 2. SEO Eğitimi, arka arkaya İstanbul’da yaptığımız 3. Seo Eğitimi ve AramaMotoru.com SEO Eğitimi #4 Teknoloji Blogger Özel ile sizlerle birlikteydik. Şişli’deki KWORKS Girişimcilik Araştırma Merkezi‘nde gerçekleştirdiğimiz 5. SEO Eğitimi sonrası yine anadoluda Gazantep’te 6. SEO eğitimi için sizlerle birlikteydik. Yine Kworks Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde 7. SEO Eğitimi gerçekleştirdik. 8. SEO Eğitimi için Bursa’da sizlerleydik. Eğitim boyunca bizimle olan herkesin oldukça aktif dahil olduğu ve yüksek iletişim seviyesinde geçen bir eğitim oldu. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM)’nde gerçekleştirilen 8. SEO Eğitimi ardında güzel anılar bırakarak sona erdi.

Farkı Ben Tasarlarım projesi kapsamında engelli kardeşlerimizle birlikte güzel bir gün geçirdik.  Küresel Girişimci Engelliler Derneği, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı ve Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi desteğiyle ücretsiz olarak verdiğimiz Bülent Sakarya’nın Web Tasarım eğitimini destekleyici nitelikle verdiğimiz eğitimde SEO eğitimine ek olarak internetten para kazanma yöntemleri hakkında bilgi aktarımında bulunduk. Hasan Yaşar’ın verdiği SEO eğitiminde katılımcıları merak ettiği tüm detaylar yer aldı, soru cevaplarla pekiştirilen enerjisi yüksek bir SEO Eğitimi geçirdik. Yepyeni yüzler, yepyeni ilgi dolu insanlar ve yepyeni sorularla eğitime gelip hem kendine hem de bize katkıda bulunan hafta sonunu eğitime ayıran ve bizimle olan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Başlangıcından bitişine kadar katılımcıların aktif olduğu Bursa’nın pozitif enerjisini hissettiren uygulamalı anlatımın katılımcıların aklındaki sorulara net cevaplar bulduğu, sosyal paylaşım zamanlarının yetmediği ve eğitim sonrasında da devam edeceği aşikar olan 8. SEO Eğitimi tamamlandı. Önümüzdeki aylarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı illerinde de eğitimlerde sizlerle olacağız. Bir sonraki eğitimde tekrar görüşmek üzere.

Önümüzdeki süreçte yepyeni eğitimlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

Dijital Reklam Modelleri Nedir?

0
Günümüz Dijital Dünyasında, reklam ve pazarlama stratejileri hızla değişmektedir. Bu değişimde en önemli rol oynayan şeylerden biri de farklı dijital reklam modellerinin olmasıdır.  Interstitial Reklamlar Interstitial...
SWOT Analizi Nedir?

SWOT Analizi Nedir?